
Van Gent Finaleweken: GVVV versterkt zich met nog een extra aanvaller: ‘Een technisch zeer begaafde speler’
Voetbal Nieuws over GVVVVEENENDAAL Tweededivisionist GVVV heeft opnieuw een aanvallende speler weten te contracteren voor het seizoen 2026/2027. Nadat woensdag al Youri Roseboom en Senna Westerveld werd gepresenteerd, kunnen de ‘blauwen’ vanaf deze zomer ook rekenen op de kwaliteiten van Anis Yadir.
door Roberto Cancian
Anis Yadir, afkomstig uit Zutphen, is een aanvallende middenvelder die ook goed uit de voeten kan als buitenspeler De 21-jarige Yadir komt over van competitiegenoot De Treffers, waar hij in 26 officiële wedstrijden tot vijf doelpunten en vijf assists kwam. Yadir ontwikkelde zich als voetballer bij Be Quick in zijn geboorteplaats Zutphen, waar De Graafschap hem in 2015 scoutte en naar de jeugdopleiding van de Doetinchemers haalde. In de Achterhoek speelde de multifunctionele speler in totaal tien jaar voordat De Treffers hem in september vorig jaar aan de selectie toevoegde.
,,Anis Yadir is een technisch zeer begaafde speler”, zegt technisch manager Rob de Boer lovend over de nieuweling. ,,Hij kan zowel op de zijkanten als op tien spelen en heeft daarbij veel scorend vermogen. Wij zijn zeer blij dat wij hem konden aantrekken. In de wedstrijden tegen ons viel hij al op door zijn creatieve spel.”
Eerder versterkte GVVV zich voor volgend seizoen al met Senna Westerveld, Youri Rooseboom, Mykola Yaroshevych, Menno Heus en Fabio Helderton en werden Jordy Tutuarima en Aaron Menelik met directe ingang aangetrokken. Eerder werd al bekend dat Venitchio Sint, Elber Evora, Ruben van Kouwen, Danny de Leeuw, Ilias Latif en Quiermo Dumay GVVV na dit seizoen gaan verlaten en stopte Martijn Berden per direct. Daarnaast verlengden de Veenendalers de contracten van Wimilio Vink, Giel Slijkhuis, Mitch Willems, Koen Hillen, Krijn Meeuwsen, Tariq Dilrosun, Quincy Veenhof, Arwin van Soest, Barry Maguire, Joeri Potjes en Justin Spies. Zij krijgen te maken met een nieuwe trainer, want hoofdtrainer Gery Vink vertrekt na dit seizoen bij GVVV. Dennis van Beukering is de nieuwe trainer van GVVV.






