Afbeelding
@tedxmedia

Aanvaller gaat GVVV na vier seizoenen verlaten

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL Aanvaller Ilias Latif is bezig aan zijn laatste seizoen bij GVVV. De 26-jarige centrumspits heeft de technische commissie van de Veenendaalse club laten weten op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

Daarmee komt er na vier seizoenen een einde aan de tijd van Ilias Latif bij GVVV. De aanvaller maakte in de zomer van 2022 als topscorer van de hoofdklasse de overstap van Alphense Boys naar de Veenendaalse tweededivisionist. Op zijn cv stonden toen ook al Nieuw West United, DWS en Argon. Clubs waar Latif voor die tijd had gespeeld.

De centrumspits speelde tot nu toe 122 officiële wedstrijden in het tenue van GVVV waarin hij tot 38 doelpunten en zeven assists kwam. Dit seizoen kan Latif echter niet rekenen op veel speelminuten en daarom heeft hij er in overleg met de technische commissie voor gekozen om zijn carrière na dit seizoen elders voort te zetten.

Latif is de eerste speler die GVVV gaat verlaten. De Veenendalers verlengden eerder al wel de contracten van Koen Hillen, Krijn Meeuwsen, Tariq Dilrosun, Quincy Veenhof, Arwin van Soest, Barry Maguire, Joeri Potjes en Justin Spies, ook werd onlangs Martijn Berden aan te trekken voor ruim anderhalf jaar. Ook hoofdtrainer Gery Vink heeft nog een doorlopend contract tot medio 2027.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 5 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 20 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 20 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië gisteren
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie