Afbeelding
Daan van Eijk

GVVV heeft nieuwe eerste doelman voor volgend seizoen binnen

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL GVVV heeft zich voor volgend seizoen verzekerd van de kwaliteiten van Menno Heus. De 30-jarige doelman komt over van SV Spakenburg en tekent een contract voor één jaar in Veenendaal, met een optie op nog een jaar. 

Versterking onder de lat was nodig bij GVVV, want de eerste twee doelmannen van de club vertrekken na dit seizoen. Het contract van Ruben van Kouwen werd niet verlengd en Elber Evora koos zelf voor een vertrek uit Veenendaal.

Technisch manager Rob de Boer van GVVV is dan ook blij met het aantrekken van Heus. ,,Wij hebben onze eerste nieuwe doelman binnen”, reageert hij op de clubsite. ,,Menno is een erg ervaren keeper. Heeft geweldige reflexen en kan goed meevoetballen. Met zijn dertig jaar kan hij nog lang mee. Het is mooi dat wij een keeper van dit niveau kunnen binnenhalen.”

Menno Heus  begon zijn voetbalcarrière bij ASC Nieuwland en maakte vervolgens de overstap naar de jeugdopleiding van FC Utrecht, waar hij het vanaf negenjarige leeftijd tot en met de beloften van de eredivisionist schopte. Met het beloftenteam van de Domstedelingen verdedigde hij meerdere wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie het doel, waarna hij via een korte uitstap naar FC Den Bosch koos voor een vervolg in het amateurvoetbal. Tot 2020 speelde hij voor FC Lienden en de laatste vijf seizoenen was hij actief voor Spakenburg.

Heus is na Fabio Helderton en Tim Waterink de derde versterking voor het nieuwe seizoen voor GVVV, dat per direct ook al Aaron Menelik aantrok. Eerder werd al bekend dat Venitchio Sint, Elber Evora, Ruben van Kouwen, Danny de Leeuw, Ilias Latif en Quiermo Dumay GVVV na dit seizoen gaan verlaten en stopte Martijn Berden per direct. Daarnaast verlengden de Veenendalers de contracten van Wimilio Vink, Giel Slijkhuis, Mitch Willems, Koen Hillen, Krijn Meeuwsen, Tariq Dilrosun, Quincy Veenhof, Arwin van Soest, Barry Maguire, Joeri Potjes en Justin Spies. Ook hoofdtrainer Gery Vink heeft nog een doorlopend contract tot medio 2027.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 6 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 22 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 22 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie