
Van Gent Finaleweken: GVVV verwelkomt nieuwe aanvallers: ‘Blij dat we de spitspositie goed hebben ingevuld’
Voetbal Nieuws over GVVVVEENENDAAL Met de komst van de 20-jarige Senna Westerveld en de ervaren Youri Rooseboom (26) heeft GVVV nieuwe aanvallende impulsen weten vast te leggen voor aankomend seizoen. De uit Zeist afkomstige Westerveld staat momenteel onder contract bij ADO Den Haag maar speelt voor Noordwijk dit seizoen. Hij wordt door GVVV gehuurd voor aankomend seizoen. De uit Rheden afkomstige Youri Roseboom verdiende zijn sporen in zowel het amateurvoetbal als in het betaalde voetbal. Hij tekent voor één seizoen bij de tweede divisionist.
door Roberto Cancian
Senna Westerveld begon zijn voetbalcarrière bij SV Zeist waarna hij via de jeugd van Vitesse, Jonathan, Roda’46 en Hercules bij de beloften van ADO Den Haag terechtkwam. Begin januari verhuurde de club hem aan Noordwijk. Bij de derde divisionist kwam hij in twaalf duels tot zeven doelpunten. Technisch manager Rob de Boer is blij met de komst van Westerveld. ,,Hij koos na een goed gesprek met onze nieuwe trainer Dennis van Beukering voor GVVV. Wij gaan veel plezier aan hem beleven. Daarnaast gaat hij komend seizoen ook één of twee keer per week overdag bij het eerste van ADO Den Haag meetrainen. Zij zien veel in hem en daar kunnen wij ook van profiteren.”
ERVARING
Met het aantrekken van Youri Roseboom heeft GVVV een speler weten aan te trekken met een uitgebreide ervaring. De linksbenige voorhoedespeler komt deze zomer over van regiogenoot en derde divisionist TEC uit Tiel. In de Betuwe kwam Roseboom tot twintig officiële wedstrijden, waarin hij vier keer scoorde. Hij speelde eerder onder andere voor MASV, DOVO en de jeugdteams van FC Eindhoven, NEC en Vitesse. In Veenendaal tekent Roseboom, die eerder al onder trainer Dennis van Beukering speelde, een contract voor één jaar. ,,Hij weet wat ik van hem verwacht en eis. Ik ben blij dat we de spitspositie zo met Senna en Youri goed hebben ingevuld”, aldus Van Beukering.
Eerder versterkte GVVV zich voor volgend seizoen al met Mykola Yaroshevych, Menno Heus en Fabio Helderton en werden Jordy Tutuarima en Aaron Menelik met directe ingang aangetrokken. Eerder werd al bekend dat Venitchio Sint, Elber Evora, Ruben van Kouwen, Danny de Leeuw, Ilias Latif en Quiermo Dumay GVVV na dit seizoen gaan verlaten en stopte Martijn Berden per direct. Daarnaast verlengden de Veenendalers de contracten van Wimilio Vink, Giel Slijkhuis, Mitch Willems, Koen Hillen, Krijn Meeuwsen, Tariq Dilrosun, Quincy Veenhof, Arwin van Soest, Barry Maguire, Joeri Potjes en Justin Spies. Zij krijgen te maken met een nieuwe trainer, want hoofdtrainer Gery Vink vertrekt na dit seizoen bij GVVV. Dennis van Beukering is de nieuwe trainer van GVVV.






