
Autobedrijf Braber topscorersklassement Veenendaal
VoetbalVEENENDAAL Het topscorersklassement van RegiosportVeenendaal.nl heet dit seizoen voor het vierde jaar het Autobedrijf Braber topscorersklassement. Welke speler verdient met zijn doelpunten de meeste punten en wordt de opvolger van het winnende duo van vorig seizoen Viggo Koeleman en Mitch van den Berg? Je volgt het op RegiosportVeenendaal.nl.
Tussenstand per 11 mei 2026
1. Gino Dix (De Merino’s), 17 doelpunten = 24,14 punten
2. Giovanni Keijman (SV Panter), 9 doelpunten = 13,95 punten
3. Viggo Koeleman ⭐⭐ (VRC), 10 doelpunten = 13,10 punten
4. Nick Hak (DOVO), 13 doelpunten = 13 punten
5. Mitchel Strijdhorst (SV Panter), 8 doelpunten = 12,40 punten
6. Aron de Koning (De Merino’s), 8 doelpunten (+1) = 11,36 punten
7. Quincy Veenhof (GVVV), 11 doelpunten = 11 punten
8. Arwin van Soest (GVVV), 10 doelpunten = 10 punten
9. Tariq Dilrosun (GVVV), 8 doelpunten (+1) = 8 punten
10. Anouar Tagherbit (vv Veenendaal), 6 doelpunten = 7,86 punten
11. Reggi van de Heuvel (SV Panter), 5 doelpunten = 7,75 punten
11. Ronnie Laponder (SV Panter), 5 doelpunten = 7,75 punten
13. Ruben Ravesloot (De Merino’s), 5 doelpunten = 7,10 punten
14. Justin Spies (GVVV), 7 doelpunten = 7 punten
15. Tarik el Khoulati (VRC), 5 doelpunten = 6,55 punten
15. Wayne Berry (vv Veenendaal), 5 doelpunten (+1) = 6,55 punten
17. Luke Roelofs (De Merino’s), 4 doelpunten (+2) = 5,68 punten
18. Paul Oostermeijer (VRC), 4 doelpunten = 5,24 punten
18. Gertjan Snijders (vv Veenendaal), 4 doelpunten = 5,24 punten
18. Youri Keuken (vv Veenendaal), 4 doelpunten = 5,24 punten
21. Kelly João (DOVO), 5 doelpunten = 5 punten
22. Stefan Lodder (SV Panter), 3 doelpunten = 4,65 punten
22. Nick van Kooten (SV Panter), 3 doelpunten = 4,65 punten
24. Vincent van de Weerdhof (De Merino’s), 3 doelpunten = 4,26 punten
25. Ilias Latif (GVVV), 4 doelpunten = 4 punten
25. Theo Visser (DOVO), 4 doelpunten = 4 punten
25. Guido van Rijn (DOVO), 4 doelpunten = 4 punten
28. Robin Segers (VRC), 3 doelpunten = 3,93 punten
28. Levi Vos (VRC), 3 doelpunten = 3,93 punten
28. Max van Laar (vv Veenendaal), 3 doelpunten = 3,93 punten
28. Imrane Attaf (vv Veenendaal), 3 doelpunten = 3,93 punten
28. Tim Willemsen (vv Veenendaal), 3 doelpunten = 3,93 punten
33. Jesper Gerritsen (SV Panter), 2 doelpunten = 3,10 punten
33. Kevin Krikke (SV Panter), 2 doelpunten = 3,10 punten
35. Guido van Dijk (DOVO), 3 doelpunten = 3 punten
35. Ferebory Kourouma (DOVO), 3 doelpunten = 3 punten
37. Julian Heijmans (De Merino’s), 2 doelpunten (+1) = 2,84 punten
38. Jairo Soetowidjojo (VRC), 2 doelpunten = 2,62 punten
38. Bart Keuken (vv Veenendaal), 2 doelpunten (+1) = 2,62 punten
38. Johan Mandemaker (vv Veenendaal), 2 doelpunten = 2,62 punten
38. Axel Raterink (vv Veenendaal), 2 doelpunten = 2,62 punten
38. Patrick Paschedag (vv Veenendaal), 2 doelpunten = 2,62 punten
38. Rick Achterberg (vv Veenendaal), 2 doelpunten = 2,62 punten
38. Redouan Tahiri (vv Veenendaal), 2 doelpunten = 2,62 punten
45. Krijn Meeuwsen (GVVV), 2 doelpunten = 2 punten
45. Wimilio Vink (GVVV), 2 doelpunten = 2 punten
45. Sam Oonincx (DOVO), 2 doelpunten (+1) = 2 punten
45. Lars Huber (DOVO), 2 doelpunten = 2 punten
45. Maxim van Peer (DOVO), 2 doelpunten = 2 punten
50. Rick van de Steeg (SV Panter), 1 doelpunt = 1,55 punt
50. Nathan Faber (SV Panter), 1 doelpunt = 1,55 punt
50. Yannic van de Bovenkamp (SV Panter), 1 doelpunt = 1,55 punt
53. Matthijs Fokker (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
53. Niek van Mourik (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
53. Melvin van de Haar (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
53. Joey van de Steeg (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
53. Mike Dekker (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
53. Stephan van Grootveld (De Merino’s), 1 doelpunt = 1,42 punt
59. Jord Hilbert (VRC), 1 doelpunt = 1,31 punt
59. David Scholte (VRC), 1 doelpunt = 1,31 punt
59. Jeroen Vrolijk (VRC), 1 doelpunt = 1,31 punt
59. Jesse Sprokkelenburg (VRC), 1 doelpunt = 1,31 punt
59. Sven van Asselt (VRC), 1 doelpunt = 1,31 punt
59. Jordy van Olderen (vv Veenendaal), 1 doelpunt = 1,31 punt
65. Joeri Potjes (GVVV), 1 doelpunt = 1 punt
65. Giel Slijkhuis (GVVV), 1 doelpunt = 1 punt
65. Vinitchio Sint (GVVV), 1 doelpunt = 1 punt
65. Jorrit Fiegen (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Max den Boer (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Nick de Bondt (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Vito Wormgoor (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Michaël Dangi (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Mathijs van Nispen (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
65. Timo Pluk (DOVO), 1 doelpunt = 1 punt
Het klassement wordt bepaald op basis van doelpunten in competitiewedstrijden. Bekerduels, oefenwedstrijden en nacompetitie tellen dus niet mee. De winnaar van het Autobedrijf Braber topscorersklassement ontvangt aan het eind van het seizoen een prijs. Om het klassement daarom zo eerlijk mogelijk te maken hanteren we een wegingsfactor per doelpunt. Die factor is gebaseerd op het aantal competitiewedstrijden dat een club speelt.
Spelers van clubs die 34 wedstrijden spelen (GVVV en DOVO) krijgen 1,00 punt per goal.
Spelers van clubs die 26 wedstrijden spelen (VRC en Veenendaal) krijgen 1,31 punt per goal.
Spelers van clubs die 24 wedstrijden spelen (De Merino’s) krijgen 1,42 punt per goal.
Spelers van clubs die 22 wedstrijden spelen (SV Panter) krijgen 1,55 punt per goal.
Zo is elk doelpunt aan het eind van het seizoen evenveel waard.
Winnaars eerdere edities:
⭐ Viggo Koeleman (VRC) en Mitch van den Berg (vv Veenendaal) seizoen 2024/2025
⭐ Viggo Koeleman (VRC) seizoen 2023/2024
⭐ Byron Burgering (GVVV) seizoen 2022/2023
Benieuwd hoe de doelpunten tot stand komen? Lees dan elke zaterdag de wedstrijdverslagen op RegiosportVeenendaal.nl






