SKF
SKF Anne Ruth Berkhof

Van Gent Finaleweken; Korfballers winnen ruim

Korfbal

VEENENDAAL De korfballers van SKF hebben hun tweede wedstrijd van het veldseizoen gewonnen. In eigen huis werd het 17-11 tegen Synergo. De ruime overwinning was precies wat coach Dennis Brunt wilde zien na de nederlaag vorige week tegen titelkandidaat AWDTV uit Amsterdam.

SKF dat vorig seizoen naar de Ereklasse promoveerde speelde op Sportpark De Groene Velden redelijk vrijuit tegen Synergo. De ploeg wist dat het tactisch sterk en volgens de gemaakte afspraken moest spelen tegen de Utrechtse ploeg dat over veel lange mannen beschikt. 

Bij rust stond het 10-6, een comfortabele voorsprong al had er zowel in de eerste als in de tweede helft meer ingezeten voor SKF. Er waren veel kansen nodig om tot scoren te komen terwijl de Veense verdediging goed stond. De ploeg van Brunt zag uiteindelijk dat de overwinning geen enkel moment in gevaar kwam.

,,We hebben in de tweede helft niet kunnen doordrukken en het verschil nog groter gemaakt. Dat kwam ook voornamelijk doordat Synergo met hun lange mannen onze aanvallen redelijk snel konden afbreken. We moesten er hard voor werken om tot een doelpunt te komen. Verdedigend stonden we goed en hebben we veel druk gezet al hadden we het spelbeeld, danwel het scoreverloop graag anders gezien.’’

Volgende week speelt de ploeg van Brunt wederom tegen Synergo, de wedstrijd begint om 15.40 uur in Utrecht.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
SKF
Van Gent Finaleweken; Korfballers winnen ruim 1 uur geleden
Spitsbergen zorgde voor een verrassing door koploper Leusden in de eerste helft op een gelijkspel te houden, al bleek de koploper na rust toch te sterk.
Van Gent Finaleweken: Spitsbergen houdt koploper Leusden lang in bedwang: ‘Boven verwachting écht een goede eerste helft’ 2 uur geleden
Dennis de Zwart (hier te zien op de heuvel) sloeg in de absolute slotfase de beslissende triple binnen voor de 13-12 overwinning
Van Gent Finaleweken: Blue Socks flikt het onmogelijke: spectaculaire ‘walk-off’ zege op Hurricanes 3 uur geleden
Afbeelding
Tennisser Van de Zandschulp uitgeschakeld in Rome 4 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: SV Panter buigt voor kampioen VVZ ‘49 maar houdt vizier op periodetitel 9 mei, 20:17
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: De Merino’s verpest kampioenschapsfeestje voor Achilles ‘29 9 mei, 19:33
GVVV kon geen potten breken op bezoek bij Kozakken Boys (Op archiefbeeld het thuisduel van dit seizoen)
Van Gent Finaleweken: GVVV keert zonder punten terug uit Werkendam: ‘Dit is een terugkerend fenomeen’ 9 mei, 19:32