Afbeelding
@tedXmedia

Ook waterpoloërs VZC niet in actie vanwege winterweer

Waterpolo

VEENENDAAL De KNZB heeft alle wedstrijden en activiteiten voor komend weekend afgelast, dit geldt voor alle disciplines van de bond. Dat betekent dat ook de waterpolocompetities dit weekend stil liggen. Voor VZC betekent dit dat de uitwedstrijd van de waterpolomannen tegen ENC Arnhem niet doorgaat. Ook gaat er een streep door het thuisduel van de VZC-vrouwen tegen DWK 2. Wanneer de wedstrijden nu gespeeld gaan worden, is nog niet bekend.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 11 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie