
DOVO verlengt met ‘vast gezicht’: ‘Ik voel de waardering’
VoetbalVEENENDAAL Timo Pluk draagt ook volgend seizoen het shirt van DOVO. De verdediger begint aan zijn vierde seizoen aan de rode zijde van het Panhuis.
De 23-jarige Pluk kwam in de zomer van 2021 over van De Treffers. Daarvoor speelde hij voor Achilles’29 en DVV, de club uit zijn woonplaats Duiven. Sinds zijn komst heeft hij het ontzettend naar zijn zin, zegt hij op de website van DOVO. ,,Mijn teamgenoten, de trainers en de supporters voelen vertrouwd. Ik voel de waardering. Daarom ben ik ook blij met deze verlenging. Het zou mooi zijn om met dit team verder te kunnen bouwen en zo mee te gaan doen om de bovenste plekken in de derde divisie.”
VAST GEZICHT
Ook de club zelf is blij met de contractverlenging. ,,Timo behoort inmiddels tot de vaste gezichten van DOVO. Die herkenbaarheid vinden wij belangrijk”, aldus de TC in een toelichting. ,,Dat Timo zowel op de rechter- als op de linkerflank in de verdediging uit de voeten kan, wisten we al. Maar ook centraal blijkt hij van waarde. Dat is voor ons zeker een extra argument.”






