
Rehobothschool neemt revanche in schoolvoetbalfinale
VoetbalVEENENDAAL Onder prachtige omstandigheden zijn maandag de finales van het ISO Groep schoolvoetbaltoernooi gespeeld. De titels waren voor Wereldkidz De Vlieger (recreatief jongens), de Rehobothschool (meisjes competitie) en De Ceder (jongens competitie). Zij lieten zich op een goed gevuld sportpark Panhuis (DOVO) kronen tot de kampioenen van Veenendaal.
Wereldkidz De Vlieger RJ1 speelde in de finale tegen De Burcht RJ2. Het werd een spannende finale die uiteindelijk nipt met 2-1 werd gewonnen door Wereldkidz De Vlieger. Zij zetten daarmee de kroon op een foutloos toernooi, want alle wedstrijden werden gewonnen.
ULTIEME REVANCHE
Beide de meiden stonden de Rehobothschool CM1 en De Burcht CM1 tegenover elkaar. Een kopie van de eindstrijd van vorig jaar. Toen was de spanning om te snijden. Na de reguliere speeltijd stond het 1-1 waarna De Burcht de strafschoppen beter nam en daarmee de titel voor zich opeiste. Dit jaar was er een stuk minder spanning. De Rehobothschool was gebrand op revanche en liet er deze finale geen twijfel over bestaan wie de beker naar huis mocht nemen. De Rehobothschool won met maar liefst 4-0 en nam zo de ultieme revanche. Ook de Rehobothschool bleef daarmee het hele toernooi ongeslagen.
Ongeslagen bleef ook De Ceder. De ‘groenhemden’ klopten maandag op het veld van DOVO tegenstander Het Erf CJ2 in de finale bij de jongens competitie. En waar De Ceder het hele toernooi al makkelijk weet te scoren, was dat in de eindstrijd ook weer het geval. Met 3-0 ging de winst naar De Ceder dat daarmee terecht de kampioensbeker in ontvangst mocht nemen.
























