
VV Veenendaal niet opgewassen tegen de wind: ‘Wie het eerste doelpunt zou maken, zou winnen’
VoetbalVEENENDAAL In een windering decor heeft VV Veenendaal het niet kunnen bolwerken tegen Advendo ’57. In Ederveen werd met 2-0 verloren.
door Rick Praamstra
De geblesseerde keeper Tim van de Weerdhof zag in de eerste helft zijn stand-in Marco van Leeuwen excelleren. ,,Hij had drie goede reddingen waardoor we in de wedstrijd bleven.” Via een vrije trap kwamen de Ederveners na een uur toch op 1-0 en tien minuten later maakte Advendo de 2-0.
De weersomstandigheden vielen niet mee, zag Van de Weerdhof. ,,De wind was best bepalend vandaag. Wie vandaag het eerste doelpunten zou maken, zou de wedstrijd ook winnen.”
De keeper zag Advendo verdiend winnen, maar beseft dat zijn team de laatste weken wisselvallig presteert. ,,Vorige week win je dan van WAVV, maar daarvoor verlies je onnodig vijf punten. Volgende week spelen we tegen Renswoude. Hopelijk pakken we dan weer de punten.”