Afbeelding
Pieter Vane

Programma en uitslagen schoolvoetbaltoernooi Veenendaal

Voetbal

VEENENDAAL Een paar honderd scholieren doen ook dit jaar weer mee aan het schoolvoetbaltoernooi van Veenendaal. Er doen maar liefst 42 teams mee vanuit 23 scholen. De wedstrijden worden gespeeld op de velden van De Merino’s. In dit artikel vind je het volledige programma en de uitslagen van de wedstrijden die gespeeld zijn.

Het ISO Groep schoolvoetbaltoernooi (zoals het toernooi tegenwoordig officieel heet omdat ISO Groep hoofdsponsor is geworden voor de jaren 2024, 2025 en 2026) heeft dit jaar een iets andere opzet, met drie verschillende soorten teams: meidenteams, recreatieteams en prestatieteams. De eerste twee categorieën spelen op een half veld, de prestatieteams spelen op een heel veld. ,,Op deze manier krijgen we ten eerste veel meer kinderen aan het sporten, daarnaast is het ook niet voor iedereen even makkelijk om op een groot veld te spelen. Kinderen die anders buiten de boot vallen, kunnen op deze manier ook gewoon meedoen”, vertelde Gert van de Pol eerder aan RegiosportVeenendaal.nl. 

MAANDAG 11 MAART

Poule meisjes 1
Het Baken - De Bron 2-0
De Grondtoon - Rehobothschool 0-14

Poule meisjes 2
De Ceder (A) - Tamim (geannuleerd)
De Schakel - ‘t Speelkwartier (A) 1-6

Poule meisjes 3
De Burcht - ‘t Speelkwartier 3-0
Het Erf - Patrimoniumschool 1-2

Poule 1 jongens recreatief
De Burcht - De Ceder (A) 0-1
Rehobothschool - De Achtbaan 1-6

Poule 2 jongens recreatief
De Grondtoon - Wereldkidz Balans (A) 0-8
Het Mozaïek - Aan de Basis 2-4

Poule 3 jongens recreatief
Wereldkidz Balans (B) - De Ceder (B) 1-5
De Plantage - Het Erf 1-7

Prestatiepoule jongens 1
De Bron - De Grondtoon 0-5
Max - Rehobothschool 0-14

Prestatiepoule jongens 2
Alex - De Ceder 0-2
De Schakel - De Vuurvlinder 0-3

Prestatiepoule jongens 3
De Burcht - Tamim 0-0
Het Baken - Patrimoniumschool 2-0

VRIJDAG 15 MAART

Poule meisjes 1
Het Baken - De Grondtoon 12-0
De Bron - Wereldkidz Balans 10-0

Poule meisjes 2
De Ceder (A) - De Schakel 3-4
‘t Speelkwartier - Tamim (geannuleerd)

Poule meisjes 3
De Burcht - Het Erf 1-2
Patrimoniumschool - ‘t Speelkwartier 4-0

Poule 1 jongens recreatief
De Burcht - Rehobothschool 5-1
De Ceder (A) - Het Baken (A) 1-1

Poule 2 jongens recreatief
De Grondtoon - Het Mozaïek 0-12
Wereldkidz Balans (A) - ‘t Speelkwartier 2-0

Poule 3 jongens recreatief
Wereldkidz Balans (B) - De Plantage 1-0
De Ceder (B) - Juul 4-0

Prestatiepoule jongens 1
De Bron - Max 8-0
De Grondtoon - ‘t Speelkwartier 1-5

Prestatiepoule jongens 2
Alex - De Schakel 0-1
De Ceder - Het Erf 0-1

Prestatiepoule jongens 3
De Burcht - Het Baken 1-0
Patrimoniumschool - Tamim 1-1

MAANDAG 18 MAART

Poule meisjes 1
Het Baken - Wereldkidz Balans 11-0
De Bron - Rehobothschool 0-3

Poule meisjes 2
De Ceder (A) - ‘t Speelkwartier (A) 1-4
De Schakel - Tamim (geannuleerd)

Poule meisjes 3
De Burcht - Patrimoniumschool 1-3
Het Erf - ‘t Speelkwartier 1-0

Poule 1 jongens recreatief
De Burcht - Het Baken 4-0
De Ceder (A) - De Achtbaan 2-0

Poule 2 jongens recreatief
De Grondtoon - ‘t Speelkwartier 1-15
Wereldkidz Balans (A) - Aan de Basis 5-0

Poule 3 jongens recreatief
Wereldkidz Balans (B) - Juul 6-0
De Ceder (B) - Het Erf 0-5

Prestatiepoule jongens 1
De Bron - ‘t Speelkwartier 0-7
De Grondtoon - Rehobothschool 2-1

Prestatiepoule jongens 2
Alex - Het Erf 2-4
De Ceder - De Vuurvlinder 1-0

Prestatiepoule jongens 3
De Burcht - Patrimoniumschool 0-3
Het Baken - Tamim 1-0

VRIJDAG 22 MAART

Poule meisjes 1
Het Baken - Rehobothschool 1-1
De Grondtoon - Wereldkidz Balans 8-0

Poule 1 jongens recreatief
De Burcht - De Achtbaan 7-0
Rehobothschool - Het Baken 2-2

Poule 2 jongens recreatief
De Grondtoon - Aan de Basis 0-1
Het Mozaïek - ‘t Speelkwartier 8-6

Poule 3 jongens recreatief
Wereldkidz Balans (B) - Het Erf 1-1
De Plantage - Juul 1-0

Prestatiepoule jongens 1
De Bron - Rehobothschool 0-2
Max - ‘t Speelkwartier 0-7

Prestatiepoule jongens 2
Alex - De Vuurvlinder 0-2
De Schakel - Het Erf 0-5

Beslissingswedstrijd prestatiepoule jongens 3
De Burcht - Patrimoniumschool 1-4

MAANDAG 25 MAART

Poule meisjes 1
Rehobothschool - Wereldkidz Balans 11-0
De Bron - De Grondtoon 5-0

Poule 1 jongens recreatief
De Achtbaan - Het Baken 3-1
De Ceder (A) - Rehobothschool 0-3

Poule 2 jongens recreatief
Aan de Basis - ‘t Speelkwartier 1-2
Wereldkidz Balans (A) - Het Mozaïek 3-2

Poule 3 jongens recreatief
Het Erf - Juul 11-1
De Ceder (B) - De Plantage 5-0

Prestatiepoule jongens 1
Rehobothschool - ‘t Speelkwartier 0-1
De Grondtoon - Max 15-0

Prestatiepoule jongens 2
De Vuurvlinder - Het Erf 1-1
De Ceder - De Schakel 1-0

VRIJDAG 5 APRIL

Beslissingswedstrijd prestatiepoules jongens
De Burcht - Rehobothschool 0-1

KRUISFINALES

VRIJDAG 12 APRIL

Meisjes
Rehobothschool - De Burcht 1-0
‘t Speelkwartier - De Bron 2-0
Patrimoniumschool - Het Baken 0-2
De Schakel - Het Erf 1-0

Jongens recreatief
De Burcht - ‘t Speelkwartier 1-2
Mozaïek - Balans (B) 2-0
Het Erf - De Ceder (A) 3-0
Balans (A) - De Ceder (B) 2-2 (Balans wint na strafschoppen)

Jongens prestatiepoules
‘t Speelkwartier - Vuurvlinder 6-0
Het Erf - Rehobothschool 0-2
Het Baken - De Grondtoon 0-0 (Het Baken wint na strafschoppen)
De Ceder - Patrimoniumschool 0-5

HALVE FINALES

VRIJDAG 19 APRIL

Meisjes
Rehobothschool - ‘t Speelkwartier 0-0 (Rehobothschool wint na strafschoppen)
Het Baken - De Schakel 5-0

Jongens recreatief
‘t Speelkwartier - Mozaïek 1-1 (’t Speelkwartier wint na strafschoppen)
Het Erf - Balans 1-1 (Het Erf wint na strafschoppen)

Jongens prestatie
‘t Speelkwartier - Rehobothschool 5-1
Het Baken - Patrimoniumschool 0-0 (Het Baken wint na strafschoppen)

FINALES

ZATERDAG 27 APRIL / KONINGSDAG
14.00 uur: Rehobothschool-Het Baken (meisjes)
14.00 uur: ‘t Speelkwartier-Het Erf (jongens recreatief)
15.00 uur: ‘t Speelkwartier-Het Baken (jongens prestatie)

advertentie
advertentie
Afbeelding
Paul Oostermeijer kiest voor langer verblijf bij DOVO 18 uur geleden
Marit van Rabenswaaij, Kaily Meerwijk,  Fien Cornelissen en trainers Michel Klok en Manja Moraal
Wisselend succes voor eredivisie turnsters in Den Haag 23 uur geleden
Quinty van Ingen,  Marleen Epskamp, Jayda Neervoort en Nevaeh Manuputty
Veenendaals succes tijdens NK turnen in Den Haag gisteren
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 17 23 apr, 09:02
Oussama el Azzouzi's 0-1 in de maak.
Oussama el Azzouzi scoort met fantastische omhaal voor Bologna tegen AS Roma 22 apr, 20:28
Jan van Willige.
Van Gent Finaleweken: keeper Jan van Willige verlaat GVVV ondanks eerdere verlenging toch 22 apr, 19:41
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Bekijk alle uitslagen in het scorebord van RegiosportVeenendaal.nl (video) 22 apr, 17:30