
Nieuw internationaal jeugdtoernooi bij DOVO
VoetbalVEENENDAAL Voetbalteams uit zes verschillende landen spelen op Goede Vrijdag een toernooi bij DOVO. Het jeugdtoernooi is min of meer bij toeval ontstaan.
,,Het was eerst niet de bedoeling om een toernooi te organiseren op Goede Vrijdag”, vertelt Gert-Jan van Schuppen namens de organisatie. ,,Twee bevriende Engelse voetbalclubs komen in het Paasweekend naar Nederland en voor hen wilden we wat organiseren. Ongemerkt is het nu uitgegroeid tot een mooi internationaal toernooi.”
Met de bevestiging van de deelname van Vitesse O13 is het deelnemersveld van de DOVO Good Friday Cup compleet. ,,Er doen in totaal 24 teams mee van 14 prof- en amateurclubs uit 6 verschillende landen, onder meer uit Amerika”, vertelt Van Schuppen. Er wordt gespeeld in de leeftijden O10, O13 en O14.
DEELNEMERS Uit Nederland doen naast DOVO ook GVVV, DVS’33, Sparta Nijkerk, SDC Putten, Vitesse, De Graafschap en NEC mee. Uit Duitsland komt Rot Weiss Essen, uit België KFC Turnhout, uit Engeland Fernwood Foxes FC en Grantham Town FC Academy, uit Roemenië Academia ProSport Bucuresti en uit de Verenigde Staten komt Boston Bolts.
Het toernooi wordt gespeeld op 15 april, het speelschema en straks de uitslagen en standen, zijn te bekijken op https://www.tournify.nl/live/dovo
WINTERCUP Ondertussen is Van Schuppen ook weer bezig met de voorbereidingen voor de DOVO Wintercup, dat internationale jeugdtoernooi staat gepland voor 7 januari 2023. Daarvoor hebben de Belgische clubs KAA Gent en Zulte Waregem hun deelname al bevestigd.






