Afbeelding
@tedxmedia

Middenvelder volgt zijn trainer en gaat VRC verlaten

Voetbal Nieuws over VRC

VEENENDAAL Noah Staal is bezig aan zijn laatste maanden als voetballer van VRC. De middenvelder verkast na dit seizoen naar SDV Barneveld en volgt daarmee zijn trainer Niels ten Have.

Staal doorliep de jeugdopleiding van DOVO en debuteerde bij die club ook in het eerste elftal. Na een uitstapje naar Cambuur Leeuwarden streek hij twee jaar geleden neer bij VRC. ,,Ik wilde het plezier terug in het voetbal en heb dat bij VRC gevonden”, vertelt Staal op de website van zijn nieuwe club. En nu kiest hij dus weer voor een stapje hogerop bij de vierdedivisionist in Barneveld.

VRC verlengde al wel de contracten van Viggo Koeleman, Maikel Epskamp, Paul Oostermeijer, Robin de Vries, Levi Vos, Allan van de Haar, Dion Visee en Joël Troost, Jeroen Vrolijk, Robin Segers en Sven van Asselt. Zij krijgen in het nieuwe seizoen te maken met John Martens als trainer, hij volgt bij VRC de huidige trainer Niels ten Have op, die overstapt naar SDV Barneveld.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Leonardo MUNOZ / AFP
Van de Zandschulp had ‘klapper’ op US Open nodig voor carrière 9 uur geleden
Janny: ,,De coach doet het heel goed, legt goed uit en let goed op. Het motiveert en houdt ook de pret erin!"
55-plussers sterker door ZilverFitness: Het hele lesuur een gediplomeerde vaste coach 11 uur geleden
Afbeelding
Van de Zandschulp begint in Davis Cup tegen Colombiaan Rodriguez 14 uur geleden
Loten verkopen voor de Grote Club Actie.
26 verenigingen uit Veenendaal doen mee aan Grote Clubactie 14 uur geleden
Afbeelding
VRC en Veenendaal loten thuiswedstrijd in districtsbeker 16 uur geleden
Afbeelding
NOC*NSF ziet ‘positieve signalen’ voor de sport in miljoenennota 16 sep, 13:21
Marius Penninks is voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC.
Marius Penninks voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC 16 sep, 07:52
advertentie
advertentie