Afbeelding
VRC

Vier VRC-talenten verlengen hun verbintenis

Voetbal Nieuws over VRC

VEENENDAAL Vier jonge spelers uit de eigen jeugdopleiding van VRC hebben hun verbintenis met de club verlengd: Levi Vos, Allan van de Haar, Dion Visee en Joël Troost. ,,Deze vier musketiers zijn echte VRC-jongens en gaan de komende jaren mede het gezicht vormen van VRC 1.”

VRC is blij met dat nieuws. ,,Dat deze spelers zich langer verbinden aan VRC 1 onderstreept de kracht van onze jeugdopleiding en de doorstroming naar de A-selectie. Daar zijn we als vereniging heel trots op!”

,,Allan van de Haar staat bekend om zijn tomeloze inzet en zijn gretigheid in ieder duel. Een speler die altijd voorop gaat in de strijd en daarmee belangrijk is voor het elftal. Levi Vos is inmiddels bezig aan zijn vierde seizoen bij VRC 1 en laat zien hoe je je als jonge speler stap voor stap kunt ontwikkelen. Met zijn route richting het eerste elftal is hij een aansprekend voorbeeld voor veel jeugdspelers binnen de club. Dion Visee brengt rust en overzicht op het middenveld. Hij leest het spel vooruit, ziet situaties ontstaan voordat ze echt gevaarlijk worden en weet daar vaak een goed vervolg aan te geven. Joël Troost is een robuuste kracht die zich zijn plek in de A-selectie heeft afgedwongen en volgend seizoen opnieuw belangrijke stappen gaat zetten in zijn ontwikkeling”, legt de technische commissie van VRC uit.

,,Hoe gaaf is het dat deze vier spelers allemaal uit onze eigen jeugdopleiding komen. Dit is precies waar we het voor doen. Zij laten zien dat je via VRC kunt doorstromen naar VRC 1. Een groot voorbeeld voor alle jeugdspelers binnen onze club.”

Eerder verlengde VRC al de contracten van Jeroen Vrolijk, Robin Segers en Sven van Asselt. Zij krijgen in het nieuwe seizoen te maken met John Martens als trainer, hij volgt bij VRC de huidige trainer Niels ten Have op, die overstapt naar SDV Barneveld.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 8 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie