Milan Gardien maakt deze zomer de overstap van DVOL uit Lent naar DOVO
Milan Gardien maakt deze zomer de overstap van DVOL uit Lent naar DOVO Jeroen van den Berg

DOVO versterkt zich met Milan Gardien: ‘DOVO is een perfecte plek om vervolgstappen te zetten’

Voetbal Nieuws over DOVO

VEENENDAAL DOVO heeft zich voor komend seizoen versterkt met de 21-jarige aanvaller Milan Gardien. De snelle en technisch vaardige speler komt over van DVOL uit Lent. Gardien debuteerde al op 15-jarige leeftijd in het eerste elftal van DVOL. Milan is het neefje van Pim Gardien, die in 2010 het shirt van DOVO droeg. ,,Ik wil mezelf blijven ontwikkelen en verbeteren. DOVO is voor mij een perfecte plek om vervolgstappen te zetten”, geeft Milan Gardien aan.

door Roberto Cancian

Voordat Milan Gardien de overstap maakt naar DOVO wil hij het seizoen eerst goed afsluiten bij DVOL. ,,Ik voetbal daar al vanaf mijn vijfde jaar, de club voelt voor mij echt als thuis. De komende maanden wil ik nog volop genieten en hopelijk het seizoen afsluiten met een kampioenschap. Dat zou een prachtige slotstuk zijn”, geeft hij aan. 

Zijn vroege debuut in het seniorenvoetbal ziet Gardien als een belangrijke stap in zijn ontwikkeling. ,,Het tempo, de fysieke duels, de intensiteit, echt alles was anders. Het heeft mij enorm veel gebracht. Extra bijzonder was dat ik samen met een goede vriend mocht debuteren.” 

De technische commissie van DOVO is enthousiast over de komst van Gardien. ,,Milan is snel, technisch vaardig en aanvallend ingesteld. Hij kan zowel op linksbuiten als op ‘10’ spelen. We zien veel potentie in hem en willen hem helpen de volgende stappen in zijn ontwikkeling te zetten. Omdat hij daar zelf ook heel bewust mee bezig is, hebben wij er veel vertrouwen in.”

Eerder werd al de komst van Stan Griffioen bekend en verlengde DOVO al de contracten met Matthijs van Nispen, Theo Visser, Sam Oonincx, Nick Hak, Kelly João, Guido van Rijn en Timo Pluk. Daarnaast hebben vier spelers een doorlopende overeenkomst: doelman Nick van den Dam en veldspelers Nick de Bondt, Max den Boer en Lars Huber. Daar staat het vertrek van Guido van Dijk en Sil Buikema tegenover. Met Dennis van der Steen werd een nieuwe trainer aangesteld voor volgend seizoen, hij is de opvolger van Jeroen van Bezouwen die na de huidige jaargang DOVO gaat verlaten.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 7 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s gisteren
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie