
Weer contractnieuws bij DOVO: verdediger verlengt en verdediger vertrekt
Voetbal Nieuws over DOVOVEENENDAAL Guido van Rijn is ook volgend seizoen op sportpark Panhuis te bewonderen. De 34-jarige vleugelverdediger, die afgelopen zomer de overstap maakte van TEC Tiel naar Veenendaal, verlengt zijn verblijf na een sterk eerste periode bij DOVO. Tegenover het aanblijven van Guido van Rijn staat het vertrek van Sil Buikema.
Van Rijn voelt zich vanaf dag één thuis bij de club, vertelt hij op de DOVO-site. ,,Ik ben erg goed opgevangen door de club en teamgenoten en geniet van de gezelligheid en binding binnen DOVO. Ik voel me gewaardeerd binnen de club en dat is voor mij heel veel waard.”
De technische commissie van DOVO is zeer verheugd over het aanblijven van de ervaren verdediger: ,,Guido is in no time een vaste waarde in onze defensie geworden. Hij heeft dit seizoen nog geen wedstrijd gemist. Naast zijn ervaring in het veld, speelt hij ook buiten het veld een belangrijke rol in de groep.”
VERTREK SIL BUIKEMA
Tegenover de contractverlenging van Van Rijn staat het vertrek van Sil Buikema. Hij is dan twee jaar onderdeel geweest van de selectie. Beukema, die herstellende is van een zware enkelblessure, kiest voor een nieuw avontuur bij een andere club.
DOVO verlengde eerder al de contracten Timo Pluk, Nick Hak en Kelly João. Bovendien werd met Dennis van der Steen een nieuwe trainer aangesteld voor volgend seizoen, hij is de opvolger van Jeroen van Bezouwen die na de huidige jaargang DOVO gaat verlaten.






