Afbeelding
De Merino's

De Merino’s vindt in Piet de Kruif nieuwe trainer: ‘De club past goed bij mij’

Voetbal Nieuws over De Merino's

VEENENDAAL De Merino’s heeft een nieuwe trainer gevonden voor het volgende seizoen. De 55-jarige Piet de Kruif, nu nog trainer van eersteklasser Roda Boys/Bommelerwaard, verkast deze zomer naar Veenendaal. 

,,Zijn ervarenheid, gedrevenheid en passie voor het voetbal komen heel goed van pas bij onze club”, meldt De Merino’s dinsdagavond. ,,De aanstelling van Piet is een breed gedragen besluit en wij verwachten dat hij, onder andere zijn enthousiasme, goed kan overbrengen op onze selectie.”

,,Ik ken De Merino’s heel goed. De club past goed bij mij: het is een leuke en gezellige club met ambitie”, zegt De Kruif. ,,Na een paar goede gesprekken waren we er snel uit. Ik ben blij dat ik volgend seizoen trainer mag zijn bij deze mooie club en ga mijn best doen om, samen met de staf en spelers, hard te werken en er een mooi en goed seizoen van te maken.”

De Kruif wordt bij De Merino’s de opvolger van Rob van den Broek, die na zijn tweede seizoen de Veenendalers gaat verlaten.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 8 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV gisteren
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl gisteren
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie