Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto. VZC zwemmen

VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen

Zwemmen

VEENENDAAL De beste juniorenzwemmers van Nederland maken zich op voor het NJK Lange Baan dat van 19 tot en met 21 juni plaatsvindt in zwemcentrum De Welle in Drachten. Namens VZC zullen zes zwemmers aan de start verschijnen.

Liza van Ginkel en Deem Vink zwemmen tijdens het NJK de Meerkamp, respectievelijk bij de meisjes en de jongens. Hierbij worden in een klassement in totaal maar liefst 10 afstanden gezwommen:  100m vrije slag, 200m schoolslag, 400m wisselslag, 100m vlinderslag, 200m rugslag, 400m vrije slag, 100m schoolslag, 200m wisselslag, 100m rugslag en 200m vrije slag.

Mandy Berndsen en Mathieu Gepkens zwemmen bij de oudere junioren (onder 16 jaar) de afstanden waarvoor ze zich vooraf op basis van limieten individueel geplaatst hebben. Berndsen zwemt bij de meisjes in totaal acht afstanden. Gepkens bij de jongens in totaal zeven afstanden.

Bijzonder is deelname van Dennis Dumbraveanu aan het NJK. Als zwemmer van de B-selectie heeft hij zich recent in Amersfoort weten te plaatsen voor de sprintafstand 50m vrije slag met een (inschrijf)tijd van 27.46 (lang bad tijd). Naast deze afstand zwemt hij ook twee keer de estafette. Sjors Pijl maakt het estafette team samen Dumbraveanu, Gepkens en Vink compleet, en zwemmen samen de 4x100 wisselslag en de 4x100 vrije slag. 

De VZC junioren onder leiding van hoofdtrainer Louise Gepkens hebben zich goed voorbereid en kijken er naar uit om op het hoogste niveau te presteren. Hun prestaties zijn te volgen via https://livetiming.knzb.nl/NJK2026/ 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Leonardo MUNOZ / AFP
Van de Zandschulp had ‘klapper’ op US Open nodig voor carrière 9 uur geleden
Janny: ,,De coach doet het heel goed, legt goed uit en let goed op. Het motiveert en houdt ook de pret erin!"
55-plussers sterker door ZilverFitness: Het hele lesuur een gediplomeerde vaste coach 11 uur geleden
Afbeelding
Van de Zandschulp begint in Davis Cup tegen Colombiaan Rodriguez 14 uur geleden
Loten verkopen voor de Grote Club Actie.
26 verenigingen uit Veenendaal doen mee aan Grote Clubactie 14 uur geleden
Afbeelding
VRC en Veenendaal loten thuiswedstrijd in districtsbeker 16 uur geleden
Afbeelding
NOC*NSF ziet ‘positieve signalen’ voor de sport in miljoenennota 16 sep, 13:21
Marius Penninks is voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC.
Marius Penninks voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC 16 sep, 07:52
advertentie
advertentie