
Van Gent Finaleweken: De Merino’s haalt uit in Maarssen: ‘Het enige kritiekpuntje is dat we er veel meer konden maken’
Voetbal Nieuws over De Merino'sVEENENDAAL In de tweede klasse B heeft De Merino’s een probleemloze overwinning geboekt bij het al gedegradeerde Maarssen, 1-5. Joey van der Steeg zette de ploeg van trainer Rob van den Broek met twee treffers op een 0-2 voorsprong waarna Vincent van de Weerdhof voor de geruststellende 0-3 zorgde. Nadat Maarssen in de tweede helft iets terugdeed, was het Aron de Koning die met twee treffers voor de uiteindelijke 1-5 eindstand zorgde. ,,Wij zijn niet in de problemen geweest. Het enige wat de ploeg heeft nagelaten is om aan het doelsaldo te werken”, zei Rob van de Broek na het duel.
door Roberto Cancian
De Merino’s kreeg in de openingsfase van het duel direct al een flink aantal mogelijkheden om aan het doelsaldo te werken. ,,In de eerste vijf tot tien minuten hebben we grote kansen laten liggen. De tegenstander liet ook zien dat ze gedegradeerd zijn doordat ze het wel best vonden. Het werd daardoor een eentonige wedstrijd. Wij hebben uiteindelijk gedaan wat we moesten doen, het enige kritiekpuntje is dat we er eigenlijk acht of negen hadden moeten maken. Dat is nu de taak voor volgende week”, keek Van den broek al vooruit.
De Merino’s ontvangt dan FC Hilversum dat net als Maarssen al gedegradeerd is. ,,Wij hebben daar verloren en dus wat goed te maken. Ons doelsaldo is redelijk goed, maar drie punten tegen FC Hilversum is een must.”






