Afbeelding
Peter Tijssen

Tafeltennismannen SKF starten eerste divisie met thuisduel

Tafeltennis

VEENENDAAL De tafeltennismannen van SKF zijn voor de najaarscompetitie ingedeeld in de eerste divisie A. De Veenendalers beginnen de competitie op zaterdag 12 september met een thuiswedstrijd.

SKF speelt deze competitie tegen FTTC (Franeker), Taverzo 2 (Zoetermeer), Tempo-Team 2 (Amsterdam), Vriendenschaar (Gouda) en VVV (Leidschendam). Die laatste ploeg is de eerste tegenstander in Veenendaal. SKF sluit de najaarscompetitie af met een thuisduel tegen Taverzo.

SKF werd afgelopen voorjaar kampioen en promoveerde uiteindelijk via een beslissingswedstrijd naar de eredivisie. Enkele dagen later maakte de Veenendaalse club echter bekend geen gebruik te maken van de zelf afgedwongen eredivisieplek. Daardoor speelt SKF ook dit najaar weer in de eerste divisie.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Frisse start voor GVVV Vrouwen 1: ‘Veel energie bij eerste training’ 3 uur geleden
,,Door de cursus valpreventie te volgen, hopen we het valrisico te verkleinen."
Sportservice Veenendaal start cursus valpreventie voor senioren 17 aug, 10:00
IRIS VAN DEN BROEK / ANP
Nederlandse ploeg met Fenna Achterberg strandt na mislukte wissel 17 aug, 09:18
De surfvijver is opnieuw het decor van de openwaterzwemwedstrijden
Tweede Openwaterzwemwedstrijd in Veenendaal 16 aug, 08:27
Afbeelding
DOVO loopt zich vast op fysiek Staphorst: ‘We hebben het in de eerste helft verprutst’ 15 aug, 23:10
GVVV begint het seizoen in de Tweede divisie met een nederlaag bij De Treffers
GVVV start seizoen met pittige nederlaag in Groesbeek; ‘In de tweede helft was het dood of de gladiolen’ 15 aug, 20:59
IRIS VAN DEN BROEK / ANP
Veenendaalse Fenna Achterberg strandt in serie op EK atletiek 15 aug, 17:41
advertentie
advertentie