Blue Socks boekt in een gelijk opgaande wedstrijd een goede 10-7 zege op Dragons/Centrals uit Houten
Blue Socks boekt in een gelijk opgaande wedstrijd een goede 10-7 zege op Dragons/Centrals uit Houten @tedxmedia

Blue Socks pakt de winst in enerverend duel: ‘Geen moment druk gemaakt om de achterstand’

Honkbal

VEENENDAAL De honkballers van Blue Socks hebben zondag een 10-7 overwinning geboekt op Dragons/Centrals uit Houten. Hoewel de Veenendalers krap in de selectie zaten en vroeg in de wedstrijd tegen een achterstand aankeken, bleef trainer Jelle Bos op de overwinning vertrouwen: „Ik had wel het idee dat we zouden winnen.”

door Luke Lahaije

De start van de wedstrijd verliep nog stroef voor de thuisploeg. De Houtenaren kwamen in de tweede inning meteen op voorsprong. „Het begon wat moeizaam en ze kwamen op een kleine voorsprong”, blikt Bos na afloop terug. „In het begin was het echt close. Alleen toen we achter kwamen, maakte ik mij eigenlijk ook niet druk.”

BLUE SOCKS NEEMT HET INITIATIEF

Vanaf de derde inning nam Blue Socks de touwtjes stevig in handen. „Op een gegeven moment pakten wij telkens net meer punten dan zij”, aldus Bos. Blue Socks liep uit naar een comfortabele marge. „Er moesten echt gekke dingen gebeuren, wilden we dit nog gaan verliezen.” In de allerlaatste inning wist de tegenstander nog wel iets terug te doen. ,,In de laatste inning hebben zij nog twee punten gescoord, toen werd het 10-7.”

ER ZIT MEER IN

Ondanks de overwinning blijft de trainer kritisch op de slagploeg. Blue Socks liet namelijk de nodige lopers op de honken achter. „In het slaan hadden we vandaag zeker meer kunnen benutten. We hadden het voor hen nog veel moeilijker kunnen maken en meer kunnen scoren. Er had simpelweg meer ingezeten, maar we zaten ook wat krap vandaag qua bezetting.”

Met deze overwinning nestelt Blue Socks zich op de vierde plaats. Volgende week nemen ze het in Hilversum op tegen Hurricanes, die momenteel op de laatste plaats staan.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Frisse start voor GVVV Vrouwen 1: ‘Veel energie bij eerste training’ 18 aug, 13:26
,,Door de cursus valpreventie te volgen, hopen we het valrisico te verkleinen."
Sportservice Veenendaal start cursus valpreventie voor senioren 17 aug, 10:00
IRIS VAN DEN BROEK / ANP
Nederlandse ploeg met Fenna Achterberg strandt na mislukte wissel 17 aug, 09:18
De surfvijver is opnieuw het decor van de openwaterzwemwedstrijden
Tweede Openwaterzwemwedstrijd in Veenendaal 16 aug, 08:27
Afbeelding
DOVO loopt zich vast op fysiek Staphorst: ‘We hebben het in de eerste helft verprutst’ 15 aug, 23:10
GVVV begint het seizoen in de Tweede divisie met een nederlaag bij De Treffers
GVVV start seizoen met pittige nederlaag in Groesbeek; ‘In de tweede helft was het dood of de gladiolen’ 15 aug, 20:59
IRIS VAN DEN BROEK / ANP
Veenendaalse Fenna Achterberg strandt in serie op EK atletiek 15 aug, 17:41