
Van Gent Finaleweken: Blue Socks laat het afweten bij BSC Almere
HonkbalVEENENDAAL ,,Een 1-11 nederlaag tegen Almere. Dat mag ons niet overkomen. De schuld moeten we echt bij onszelf zoeken”, sipte Blue Socks-speler Kevin Streifel.
door Eip Janssen
,,Waar het aan lag? Zeg het maar. Ik denk zelf dat het woord ‘scherpte’ het meest treffend is. Natuurlijk speelt ook de warmte mee. Maar dat had Almere ook mee te maken. Verdedigend was het zeker niet slecht, maar we hebben aan slag veel te weinig laten zien. Als ik toch een compliment moet uitdelen, gaat die naar de pitcher van de thuisploeg. Hij liet onze slagmensen echt kansloos. Zo goed”, sprak Streifel niet alleen sportief maar ook bewonderend.
AFWETEN
De eerste twee inning bleef het bij 0-0. Maar in de derde inning sloeg Almere toe. ,,Een 2-0 achterstand, die in inning vier bleef staan. In de vijfde inning wist Michael Whieskie het achteraf enige punt voor Blue Socks te scoren. Daar stelde Almere er twee tegenover wat een achterstand van 4-1 betekende.”
In de zevende en laatste inning lieten de Blue Socks spelers het totaal afweten. ,,De thuisclub bracht de stand met zes gescoorde punten op een 1-11 achterstand. Genoeg om de wedstrijd als beëindigd te beschouwen. Maar niet zoals het hoort”, oordeelde Kevin Streifel.
HAND IN EIGEN BOEZEM
Na afloop staken de Blue Socks spelers de hand in eigen boezem. ,,Dat was terecht. Niemand onttrok zich daaraan. Er zijn voor de komende trainingssessie goede afspraken gemaakt. Ik ben ervan overtuigd dat de volgende thuiswedstrijd (26 mei, Robur’58, red.) er een ander en zeer gemotiveerd Blue Socks op het veld staat”, was Streifel duidelijk.
Blue Socks neemt in de vierde klasse de vierde plaats in. De Veenendalers hebben vier punten uit vier wedstrijden bij elkaar gesprokkeld.






