Afbeelding
BC 't Veen

Spannende weken voor ‘t Veen na nederlaag in derby: ‘Alles winnen om degradatie te voorkomen’

Badminton

VEENENDAAL In de nog steeds spannende race om in de vierde divisie te kunnen handhaven, speelde BC ‘t Veen zondag de derby tegen Netwerk in Ede. Trainer Wim van de Craats was mee om ons te coachen: elke punt telt. Er was ook veel publiek aanwezig. Dat zag dat de Edenaren met 5-3 wonnen. BC ‘t Veen vindt zichzelf terug op de laatste plaats, het worden nog spannende weken voor de Veenendalers.

Wouter Fondse en Leon Wegen stonden in hun openingspartij goed te spelen in de herendubbel. Ze sleepten de eerste set binnen en stonden ook in de tweede set voor toen één van de tegenstanders geblesseerd raakte. Netwerk moet opgeven en het eerste punt was voor ‘t Veen.

Ook de dames van ‘t Veen, Jamie van Brienen en de van een vakantie teruggekeerde Dinja van Haastert, gingen goed van start. De eerste set ging naar de tegenstanders maar was wel spannend (21-17). ,,Helaas lukte het niet om bij te blijven in de tweede set, onze tegenstanders wonnen”, aldus Van Haastert. 

STERKE ENKELPARTIJEN

Fondse speelde een sterke enkelpartij. Hij won de eerste set, verloor de tweede nipt, maar wist sterk in een 3-setter zijn single te winnen. Van Haastert had kansen maar verloor in een tweesetter doordat de tegenstander een slimmer spel speelde. Wegen speelde thuis tegen Netwerk tegen dezelfde heer, verloor toen nét in een 3-setter en was voornemens de rollen deze wedstrijd om te draaien. Toch wist de tegenstander ook deze keer de game nét aan binnen te halen in een zeer spannende 3-setter. 

Van Brienen versloeg haar tegenstander in de eerste set gemakkelijk, maar die kwam terug in de tweede set. In een driesetter won Van Brienen alsnog heel sterk haar single. Zo kwamen de Veenendalers op een tussenstand van 3-3 toen de mixen startten. ,,In beide mix-partijen speelden de tegenstanders een te sterk spel waardoor we de wedstrijd eindigden met 3 punten”, zegt Van Haastert. 

ALLES WINNEN

En dus komen er nog spannende weken aan: ,,Momenteel staan we op de laatste plek, maar we hebben minder wedstrijden gespeeld dan de andere teams uit de poule. Om in deze divisie te blijven zullen we de overige wedstrijden moeten winnen. Met nog drie wedstrijden te gaan zullen we moeten strijden voor onze plaats.” De Veenendalers (achtste in de stand) spelen nog tegen nummer 3 Smashing en tegen de nummers 7 Didam en 6 De Kantjils.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Side-events maken van Veenendaal-Veenendaal méér dan een wedstrijd 14 uur geleden
Afbeelding
Elektrisch wagenpark en drones in plaats van heli: Veenendaal-Veenendaal gaat voor duurzaam 18 uur geleden
Afbeelding
Noodkreet van survivalclub Hang-On: ‘Dit is geen reddingsplan, maar een doodvonnis’ 20 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: ZVC Veenendaal hoopt op volle Sporthal West in de play-offs 29 apr, 12:56
Afbeelding
Duikvereniging OSV Veenendaal bestaat vijftig jaar: ‘Duiken is onthaasten’ 29 apr, 07:11
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 18 28 apr, 14:44
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 28 apr, 11:57