
Wisselend succes voor Veenendaalse badmintonteams
BadmintonVEENENDAAL Wisselend succes voor de Veenendaalse badmintonteams dit weekend, waar ‘we’ één overwinning en twee nederlagen konden noteren.
‘t Veen was in sporthal Hoograven niet opgewassen tegen DVS Utrecht. Hoewel Jamie van Brienen er in haar enkelspel nog een driesetter van maakte en vooral Janneke Bevaart er in haar partij twee keer dichtbij was, lukte het de Veenendalers niet om een partij te winnen: 8-0.
De mannen van WSV Dragonder Noord waren met 3-5 te sterk voor USV Hercules. Luca Lunetta en Roland Halekor wonnen hun enkelpartijen, voor Gert-Jan Enzlin en Laurens Noorda lukte dat net niet. Maar de Veenendaalse koploper pakte wel drie van de vier dubbelpartijen ging zodoende met een overwinning naar huis.
Het mixteam van WSV Dragonder Noord ging met 5-3 onderuit tegen Krommerijnstreek. De Veenendaalse punten werden gemaakt door Maaike Rauw en de dubbels van Rauw met Desiré Hage-Halekor en Gyuri Berends.






