Afbeelding
Vlad Vasnetsov via Pixabay

CTS IT Nederlands Kampioenschap Para-Badminton in Veenendaal

Badminton

VEENENDAAL Badminton Duovereniging Veenendaal is komende zaterdag 19 april voor de negende keer organisator van het CTS IT Nederlands Kampioenschap Para-Badminton. Dit kampioenschap is voor alle badmintonners met een lichamelijke beperking en wordt gehouden in de Valleihal in Veenendaal.

Er zal worden gestreden om de Nederlandse titel door rolstoelbadmintonners, kleine mensen, maar ook badmintonners met een prothese. Het kampioenschap zal om 9.30 uur worden geopend door wethouder Martijn Beek. Rond 19.00 uur is bekend wie zich Nederlands Kampioen mag noemen in de diverse onderdelen. De toegang is gratis en toeschouwers zijn welkom om de parabadmintonners aan te moedigen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 19 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie