Afbeelding
Kees-Jan van Overbeeke

Van Gent Finaleweken: VZC-zwemmer Bas Mostert goud op 1500 meter vrije slag

Zwemmen Finaleweken

VEENENDAAL Van 13 tot en met 16 juni vond in Amersfoort het NK lange baan zwemmen plaats. Traditioneel worden daarbij ook de langere afstanden voor de junioren 1 tot en met 4 gezwommen, vooruitlopend op de NJK dat komend weekend plaatsvindt. Op de 1500 meter vrije slag zwom Bas Mostert van VZC sterk naar een eerste plaats bij de jongens. 

Na dertig banen van elk vijftig meter tikte Mostert aan in een eindtijd van 16:37.18, een persoonlijk record. Felix Gepkens werd op dezelfde afstand en in dezelfde leeftijdscategorie negende.  

BRONS

Ook bij de meisjes was er succes voor VZC. Juliëtte Woltjes behaalde een mooie bronzen medaille op de 800 meter vrije slag in een persoonlijk beste tijd van 9:33.77. Elin Ditewig werd op dezelfde afstand vijfde in een tijd van 9:43.68. Op de 200 meter wisselslag behaalde Elin als jonge zwemster een mooi resultaat door als tiende te eindigen bij de dames senioren open in 2:24.90.

Verder zwom Marjolein Delno zich knap naar een plaats in de A finale op de 50 meter schoolslag en eindigde daarin op de vijfde plek in een tijd van 33.55. Silke Holkenborg werd op de 200 meter vrije slag zesde in 2:03.17. Persoonlijke records waren er voor Noa Ottens, Alexandra Gepkens en Charlotte Woltjes.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 9 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie