
Volleyballers VCV doen hun plicht
VolleybalVEENENDAAL De volleyballers van MKB Accountants/VCV deden hun plicht. De nummer vier van de ranglijst was met 3-1 te sterk voor nummer elf Spaarnestad.
,,Wij hebben inderdaad gedaan wat wij moesten doen’’, zegt trainer Hans Mater. ,,Jammer dat wij de eerste set met 19-25 verloren. De reden was dat wij vanwege blessures drie invallers hadden. Zeker met de passing was het wennen aan elkaar. Alles bij elkaar was er ook te weinig servicedruk. Het was op alle vlakken te matig.’’
,,In het vervolg was er wel meer servicedruk. Blokkerend en aanvallend ging het toen ook beter. En dan win je relatief makkelijk de drie volgende sets met 25-18, 25-19 en 25-13.’’
VCV blijft op een vierde plaats staan. Zaanstad, dat twee wedstrijden meer speelde, is in het vizier. Aan andere kant kan Donki Sjot, wat weer twee ontmoetingen achterloopt op VCV, nog weer langszij komen.






