Afbeelding
@tedxmedia.nl

Programma en uitslagen schoolvoetbal 2023 Veenendaal

Voetbal

VEENENDAAL Honderden scholieren doen dit jaar weer mee aan het schoolvoetbaltoernooi van Veenendaal. In totaal doen er 11 meisjesteams en 21 jongensteams of gemengde teams mee dit jaar. De wedstrijden worden gespeeld op de velden van VRC. In dit artikel vind je het volledige programma en de uitslagen van de wedstrijden die gespeeld zijn.

MAANDAG 13 MAART

Meisjes poule A
Rehobothschool - De Ceder 1-0
Het Erf - Patrimoniumschool 2-0
De Schakel - ‘t Speel-Kwartier 0-2

Meisjes poule B
De Bron - De Burcht 0-1
De Vuurvlinder - Het Baken 1-0

Jongens poule A
De Burcht 2 - Rehobothschool 2-0
‘t Speel-Kwartier 1 - Het Baken 2 1-0

Jongens poule B
Het Baken 1 - De Burcht 1 1-5
Patrimoniumschool - Wereldkidz Balans 1 2-1
De Grondtoon - De Schakel 3-0

Jongens poule C
De Bron - De Ceder 2-0
De Vuurvlinder - Het Erf 6-0
Wereldkidz Petenbos - ‘t Speel-Kwartier 2 0-3

Jongens poule D
TOV (gemengd) - School Alex 0-2
Tamim - School Max (gemengd) 7-0

VRIJDAG 17 MAART

Meisjes poule A
‘t Speel-Kwartier - Patrimoniumschool 2-0
De Ceder - Het Erf 0-1
Rehobothschool - De Schakel 1-1

Meisjes poule B
De Bron - De Vuurvlinder 0-1
De Burcht - De Grondtoon 1-0

Jongens poule A
Het Baken 2 - Wereldkidz Balans 2 7-0
‘t Speel-Kwartier 1 - De Burcht 2 1-1

Jongens poule B
Het Baken 1 - De Grondtoon 0-3
De Burcht 1 - Patrimoniumschool 7-0
De Schakel - Wereldkidz Balans 1 3-1

Jongens poule C
De Bron - De Vuurvlinder 1-1
De Ceder - Wereldkidz Petenbos 1-0
Het Erf - ‘t Speel-Kwartier 2 0-2

Jongens poule D
School Alex - School Max (gemengd) 2-0
Tamim - TOV (gemengd) 5-0

MAANDAG 20 MAART

Meisjes poule A
Rehobothschool - Het Erf 2-0
De Ceder - ‘t Speel-Kwartier 1-0
De Schakel - Patrimoniumschool 0-2

Meisjes poule B
De Bron - De Grondtoon 1-2
De Burcht - Het Baken 0-0

Jongens poule A
Het Baken 2 - Rehobothschool 0-5
‘t Speel-Kwartier 1 - Wereldkidz Balans 4-0

Jongens poule B
Het Baken 1 - Patrimoniumschool 0-3
De Grondtoon - Wereldkidz Balans 1 6-0
De Burcht 1 - De Schakel 4-0

Jongens poule C
De Ceder - Het Erf 4-0
De Bron - Wereldkidz Petenbos 2-0
De Vuurvlinder - ‘t Speel-Kwartier 2 1-2

Jongens poule D
TOV (gemengd) - School Max (gemengd) 0-0
Tamim - School Alex 0-1
Eindstand jongens poule D

VRIJDAG 24 MAART

Meisjes poule A
De Ceder - Patrimoniumschool 1-1
De Schakel - Het Erf 0-4
Rehobothschool - ‘t Speel-Kwartier 0-2

Meisjes poule B
De Bron - Het Baken 0-0
De Vuurvlinder - De Grondtoon 3-1

Jongens poule A
‘t Speel-Kwartier 1 - Rehobothschool 0-1
De Burcht 2 - Wereldkidz Balans 2 5-0

Jongens poule B
Het Baken 1 - De Schakel 0-2
De Burcht 1 - Wereldkidz Balans 1 8-0
De Grondtoon - Patrimoniumschool 4-0

Jongens poule C
De Bron - Het Erf 4-0
De Vuurvlinder - Wereldkidz Petenbos 3-0
De Ceder - ‘t Speel-Kwartier 2 0-0

MAANDAG 27 MAART

Meisjes poule A
Rehobothschool - Patrimoniumschool 5-0
‘t Speel-Kwartier - Het Erf 0-1
De Ceder - De Schakel 3-0
Eindstand meisjes poule A

Meisjes poule B
De Burcht - De Vuurvlinder 0-1

Jongens poule B
De Burcht 1 - De Grondtoon 1-3
De Schakel - Patrimoniumschool 1-1

Jongens poule C
De Bron - ‘t Speel-Kwartier 0-1

VRIJDAG 31 MAART

Meisjes poule B
Het Baken - De Grondtoon 2-0
Eindstand meisjes poule B

Jongens poule A
Het Baken 2 - De Burcht 2 1-4
Rehobothschool - Wereldkidz Balans 2 10-0
Eindstand jongens poule A

Jongens poule B
Het Baken 1 - Wereldkidz Balans 1 4-0
Eindstand jongens poule B

Jongens poule C
Het Erf - Wereldkidz Petenbos 0-0
De Ceder - De Vuurvlinder 0-4
Eindstand jongens poule C

KRUISFINALES JONGENS

VRIJDAG 14 APRIL

De Grondtoon - Tamim 5-0
De Burcht 2 - De Vuurvlinder 3-0
School Alex - De Burcht 1 0-7
‘t Speel-Kwartier 2 - Rehobothschool 0-0 (Rehobothschool wint na strafschoppen)

HALVE FINALES MEISJES

MAANDAG 17 APRIL

Het Erf - De Burcht 3-2 (na verlenging)
De Vuurvlinder - Rehobothschool 0-0 (Rehobothschool wint na strafschoppen)

HALVE FINALES JONGENS

MAANDAG 17 APRIL

De Grondtoon - Rehobothschool 0-2
De Burcht 2 - De Burcht 1 1-0

FINALES

DONDERDAG 27 APRIL

Meisjes: Het Erf - Rehobothschool 0-1
Jongens: De Burcht 2 - Rehobothschool 2-3

advertentie
advertentie
Meinko de Boer (12) tijdens zijn debuutwedstrijd in de eredivisie tegen Talent Team Papendal.
Veense volleyballer Meinko de Boer blij met debuut in eredivisie: 'Hier droom je van, dit debuut kon niet beter' 12 uur geleden
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 8 16 uur geleden
Afbeelding
Bekijk alle uitslagen in het scorebord van RegiosportVeenendaal.nl 19 feb, 16:24
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement Veenendaal 19 feb, 14:59
Afbeelding
VAV'er Bjorn Hulsebos knap zesde op NK atletiek in Apeldoorn 19 feb, 14:03
Afbeelding
Lars Molenaar gaat DOVO verlaten: 'Hij hoort ergens eerste keeper te zijn' 19 feb, 11:10
Afbeelding
De Merino's versterkt zich met oud-speler van DOVO 19 feb, 09:03