Afbeelding
GVVV

GVVV heeft programma voorbereiding nieuwe seizoen rond

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL De voetballers van GVVV moeten de huidige competitie nog afsluiten, komende zaterdag is uit bij Almere City de laatste wedstrijd, maar de club heeft het programma van de voorbereiding op het nieuwe seizoen al helemaal rond. 

De A-selectie van de Veenendalers start onder leiding van de nieuwe trainer Dennis van Beukering op zaterdag 4 juli met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. In een voorbereidingsperiode van zes weken wordt toegewerkt naar de start van de tweede divisie op 15 augustus. De Veenendalers spelen voor die tijd zeven oefenwedstrijden.

EERSTE TRAINING OP 4 JULI

Op zaterdag 4 juli start GVVV de voorbereiding met een ontbijt in het businesshome. Daarna volgt een eerste training die zal beginnen om 10.00 uur, die wordt afgesloten met een lunch om 12.30 uur. Op maandag 6, dinsdag 7 en donderdag 9 juli zijn dan trainingen met de gebruikelijke aanvangstijden van 19.45 uur.

Op vrijdag 10 juli reist de selectie af naar Noordwijk voor een kort trainingskamp en zal een dag later tevens de eerste oefenwedstrijd plaatsvinden.

OEFENWEDSTRIJDEN

Tijdens de voorbereiding speelt GVVV zeven oefenwedstrijden. Drie daarvan maken deel uit van de Harry Hamstra Cup, waarin de Veenendalers zullen proberen om de derde titel in successie te gaan behalen. Het oefenprogramma ziet er als volgt uit:

11 juli, 12.00 uur: FC Lisse-GVVV
14 juli, 20.00 uur: Scherpenzeel-GVVV
18 juli, 14.30 uur: GVVV-USV Hercules
25 juli, 15.00 uur: Sparta Nijkerk-GVVV (Harry Hamstra Cup)
28 juli, 20.00 uur: GVVV-Eemdijk (Harry Hamstra Cup)
1 augustus, 12.30 uur: GVVV-Huizen (Harry Hamstra Cup, wordt gespeeld bij Sparta Nijkerk)
8 augustus, 14.30 uur: GVVV-DVS’33

Tussendoor, als er door de week niet gespeeld wordt, zijn de trainingsmomenten: elke maandag, dinsdag en donderdag om 19.45 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Leonardo MUNOZ / AFP
Van de Zandschulp had ‘klapper’ op US Open nodig voor carrière 9 uur geleden
Janny: ,,De coach doet het heel goed, legt goed uit en let goed op. Het motiveert en houdt ook de pret erin!"
55-plussers sterker door ZilverFitness: Het hele lesuur een gediplomeerde vaste coach 11 uur geleden
Afbeelding
Van de Zandschulp begint in Davis Cup tegen Colombiaan Rodriguez 14 uur geleden
Loten verkopen voor de Grote Club Actie.
26 verenigingen uit Veenendaal doen mee aan Grote Clubactie 14 uur geleden
Afbeelding
VRC en Veenendaal loten thuiswedstrijd in districtsbeker 16 uur geleden
Afbeelding
NOC*NSF ziet ‘positieve signalen’ voor de sport in miljoenennota 16 sep, 13:21
Marius Penninks is voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC.
Marius Penninks voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC 16 sep, 07:52
advertentie
advertentie