Afbeelding
@tedxmedia

Van Gent Finaleweken: SV Panter blijft op kop voor de periode titel

Voetbal Nieuws over SV Panter Finaleweken

VEENENDAAL SV Panter blijft winnen en scoren. De ploeg staat momenteel op kop in de race om de periodetitel. Sporting Almere kwam zaterdagmiddag op bezoek in een wedstrijd waarin veel doelpunten vielen. In totaal werd er zeven keer gescoord, maar de overwinning was voor de thuisploeg 5-2.

door Demi van de Weerd

Hoewel het resultaat positief was, verliep de wedstrijd volgens trainer Moslin Adnane niet perfect. ,,We zijn ontzettend blij met het resultaat en de doelpunten die we gemaakt hebben. We schoten goed uit de startblokken. Ik vond de wedstrijd qua spel vergelijkbaar met het uitduel tegen Sporting Almere, met het verschil dat we nu met de rust met 3-0 voorstonden in plaats van 0-0. We hadden ditmaal dus een marge op onze tegenstander”, blikt Adnane terug.

KRITISCH OP GROEIPROCES

Ondanks de ruime zege blijft de oefenmeester veeleisend. ,,In ons groeiproces wil ik kritisch naar de wedstrijden blijven kijken en heb ik vandaag toch ook mindere punten gezien. We scoren uiteindelijk toch echt te weinig; we hebben weer een aantal echt grote kansen op vier meter van de doellijn gemist. Ook vind ik dat we de tegendoelpunten relatief makkelijk hebben weggegeven. De flair was er een beetje uit toen we ruim voorstonden, en dat is zonde omdat je ook je doelsaldo wilt opkrikken.”

Toch overheerst de tevredenheid over de huidige vorm van de Veenendalers. ,,Ik wil zeker niet te negatief gaan doen. We hebben weer drie punten gepakt, we scoren vijf keer en we hebben alles nog in eigen hand. We gaan door met ons groeiproces en we zijn ontzettend blij met deze overwinning.”

DOELPUNTENMAKERS

De doelpunten aan de kant van SV Panter werden op volgorde gescoord door Mitchel Strijdhorst (1-0), Rick van de Steeg (2-0) en Reggi van den Heuvel (3-0). De overige twee treffers kwamen beide op naam van Giovanni Keijman.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gino Dix maakt gelijkmaker in Derby tegen VVA Achterberg.
Van Gent Finaleweken: De Merino’s buigt in slotseconde voor VVA Achterberg: ‘Een ontzettende tegenvaller’
Jorrit Fiegen na de openingstreffer namens DOVO tegen Sparta Nijkerk
Van Gent Finaleweken: DOVO pakt volle buit tegen Sparta Nijkerk: ‘Dit is alleen maar bonus’
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: SV Panter blijft op kop voor de periode titel
Gino Dix maakt gelijkmaker in Derby tegen VVA Achterberg.
Van Gent Finaleweken: De Merino’s buigt in slotseconde voor VVA Achterberg: ‘Een ontzettende tegenvaller’ 2 uur geleden
Jorrit Fiegen na de openingstreffer namens DOVO tegen Sparta Nijkerk
Van Gent Finaleweken: DOVO pakt volle buit tegen Sparta Nijkerk: ‘Dit is alleen maar bonus’ 3 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: SV Panter blijft op kop voor de periode titel 3 uur geleden
GVVV loopt tegen zware nederlaag aan bij koploper
Van Gent Finaleweken: GVVV hard onderuit op Nieuw Zuid: ‘We verliezen op concreetheid en zorgvuldigheid’ 3 uur geleden
VV Veenendaal verliest uit van De Paasberg.
Van Gent Finaleweken: VV Veenendaal verliest van Paasberg en blijft in de gevarenzone 3 uur geleden
Robin Segers en op de achtergrond Viggo Koeleman waren beide trefzeker voor VRC in het duel tegen Unicum (hier op archiefbeeld)
Van Gent Finaleweken: VRC speelt zich zo goed als veilig: ‘Er gebeuren gekke dingen in deze competitie’ 4 uur geleden
ZVC Veenendaal wordt op scherp gezet door coach Hicham Saidi.
Van Gent Finaleweken: ZVC Veenendaal op weg naar nacompetitie 10 uur geleden
advertentie
advertentie