Afbeelding
Kees van den Heuvel

VRC neemt punt mee uit Nijkerkerveen: ‘De ploeg is op een volwassen manier overeind gebleven’

Voetbal Nieuws over VRC

VEENENDAAL In de eerste klasse F is VRC niet verder gekomen dan een 1-1 gelijkspel bij Veensche Boys. Tot teleurstelling leidde dat echter niet aan de kant van VRC. ,,Wij speelden tegen een ploeg die een hele goede reeks aan het neerzetten is. Ik ben tevreden met het resultaat”, zei VRC-trainer Niels ten Have na het duel.

door Roberto Cancian

Viggo Koeleman vracht VRC in de 25e minuut vanaf de strafschopstip op een 0-1 voorsprong. ,,Het was lastig spelen tegen een ploeg die vanuit de verdedigende stellingen snel wil omschakelen. Wij kunnen dan wel hoog druk gaan zetten maar dan schieten ze iedere bal naar voren. Bij een bal door het midden, mooie pass van Maikel Epskamp, werd Jairo Soetowidjojo gehinderd. Vanuit de toegekende strafschop kwamen we op voorsprong. Veensche Boys komt op een vervelend moment, laatste minuut voor rust, op gelijke hoogte maar dat was wel naar verhouding”, vond Niels ten Have. 

Namens de thuisploeg schoot Michiel Goossensen vanuit een vrije trap de bal achter Jeroen Vrolijk. In de tweede helft speelde de thuisploeg één op één en werd het duel wat pittiger. ,,Er werd veel toegelaten wat het niet stimuleerde voor ons om de voetballende oplossing te blijven zoeken. De ploeg is op een volwassen manier overeind gebleven door dicht bij elkaar te blijven en de duels aan te blijven gaan. Mooi dat een jonge jongen als Dion Visee ook liet zien daarin goed overeind te blijven”, aldus Ten Have.

In de eerste klasse F staat VRC, met nog acht duels voor de boeg, op de vierde plaats met 29 punten. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 8 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie