
ZVC Veenendaal wint in laatste seconden: ‘Dit was weer ZVC zoals ik dat ken’
Voetbal Nieuws over ZVC VeenendaalVEENENDAAL ZVC Veenendaal heeft het bijna onmogelijk gepresteerd. In de slotminuut werd een 3-4 achterstand omgebogen naar een 5-4 zege.
door Eip Janssen
,,De verdiende 5-4 viel met nog twee seconden te spelen. Dit was weer het ZVC Veenendaal dat ik van eerder dit seizoen kende. Ondanks een 1-3 en 3-4 achterstand winnen maakt me trots. Een groot compliment aan de ploeg. Maar ondanks vijf hele goede kansen in de beginfase verzuimen we onszelf te belonen”, reageerde coach Hicham Saidi. Zakarya Maow opende al snel de score maar de gasten maakten nog voor de rust gelijk; 1-1. Dat was ook de ruststand.
Toch was Saidi op dat moment ook wat positief kritisch naar zijn spelers. ,,Nowruz kwam al snel op vijf vrije trappen. Zoals bekend is elke volgende overtreding een 10 meter trap. Op het veld te vergelijken met een strafschop. Twaalf minuten slagen we er niet in de gasten een overtreding te laten maken. Dan moet je de 1 tegen 1 duels opzoeken. De oorzaak? Ik denk de jeugdigheid van mijn jonge spelers die nog niet te lang zaalvoetbal spelen.”
KARAKTER
In de tweede helft een wat ander beeld waarin Nowruz een 1-3 voorsprong neemt. ,,Dan toont mijn ploeg mentaliteit. Met een man minder maken Mourad Marbouh en Zakarya Maow de 3-3. Gelijk laten we ons weer verrassen en is het 3-4. Ongelooflijk. Maar het venijn zit dan toch in de laatste minuut. Bilal Ahagan Mouri en weer Zakarya Maow buigen de stand om in een 5-4 winst. Er werd wel afgetrapt maar het was tijd. Kostbare punten. Maar ook als dat niet zo zou zijn geweest, had ik gezegd dat dit het ZVC Veenendaal is zoals ik dat wil zien”, eindigt de coach gedecideerd.
ZVC Veenendaal blijft op een vierde plaats staan met 16-28. De wedstrijd bij DZV (18 maart, red.) trekt de stand weer recht. ZVS Bodemflex heeft een punt meer maar ook een wedstrijd meer gespeeld.
Vrijdagavond gaat ZVC Veenendaal op bezoek bij Excelsior’31 in Rijssen. De aanvang van dit duel is 21.00 uur.






