Wayne Berry scoort de 0-1 tegen Renswoude.
Wayne Berry scoort de 0-1 tegen Renswoude. Guido de Boer

VV Veenendaal vergeet zichzelf te belonen en deelt de punten met Renswoude

Voetbal Nieuws over vv Veenendaal

VEENENDAAL VV Veenendaal ging zaterdag op bezoek bij Renswoude op zoek naar drie belangrijke punten. Na een sterke eerste helft met veel kansen, moesten de Veenendalers uiteindelijk genoegen nemen met een gelijkspel 1-1. Een mindere tweede helft en het missen van kansen stonden een overwinning in de weg. 

door Demi van de Weerd

Trainer Martijn Bartels is na de wedstrijd redelijk positief over het vertoonde spel. ,,Deze wedstrijd waren we in ieder geval een stuk beter dan in de thuiswedstrijd tegen Renswoude. Toen hebben we geen kans gehad en dat was nu zeker anders. In de eerste helft waren we erg gevaarlijk en hadden we meer kansen dan onze tegenstander. Renswoude was misschien iets meer aan de bal, maar de echte kansen waren voor ons.”

KANSEN LATEN LIGGEN

VV Veenendaal kwam in de eerste helft op voorsprong door een kopbal van Wayne Berry 0-1. Toch bleef er een gevoel van teleurstelling over de eerste 45 minuten. ,,We hebben echt te veel kansen laten liggen in de eerste helft. Daar baalden we zeker van. Je weet namelijk dat de kans groot is dat Renswoude in de tweede helft ook nog kansen gaat krijgen”, aldus Bartels.

Dat bleek ook te kloppen, want de tweede helft was voornamelijk voor de thuisploeg. Renswoude kwam dan ook langszij en scoorde de 1-1. In de slotfase was er nog een discutabel moment waarbij Veenendaal dacht een strafschop te krijgen. Er werd echter gevlagd voor buitenspel. Bartels: ,,Het is lastig omdat dit vaker gebeurt met eigen grensrechters. Dat maakt het voor een scheidsrechter moeilijk om het goed te doen. Dit is vervelend, want voor ons was dit een beslissend moment. Natuurlijk hadden we het eerder af moeten maken, maar uiteindelijk komt het toch aan op dit ene moment.”

GROEI ALS TEAM

Ondanks het gelijke spel ziet de trainer een stijgende lijn bij zijn ploeg. ,,Ik wil de nadruk leggen op de groei die we maken als team. Je ziet dat we het nu een stuk beter doen tegen deze tegenstander dan in de eerste seizoenshelft. We maken als team echte stappen en die moeten we blijven zetten. We willen blijven klimmen op de ranglijst. De groei is in deze wedstrijd weer duidelijk zichtbaar en daar ben ik als trainer blij mee.”

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 18 53 minuten geleden
Afbeelding
Side-events maken van Veenendaal-Veenendaal méér dan een wedstrijd 18 uur geleden
Afbeelding
Elektrisch wagenpark en drones in plaats van heli: Veenendaal-Veenendaal gaat voor duurzaam 23 uur geleden
Afbeelding
Noodkreet van survivalclub Hang-On: ‘Dit is geen reddingsplan, maar een doodvonnis’ gisteren
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: ZVC Veenendaal hoopt op volle Sporthal West in de play-offs 29 apr, 12:56
Afbeelding
Duikvereniging OSV Veenendaal bestaat vijftig jaar: ‘Duiken is onthaasten’ 29 apr, 07:11
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 28 apr, 11:57