Quincy Veenhof scoort twee keer tegen Jong Sparta
Quincy Veenhof scoort twee keer tegen Jong Sparta @tedXmedia

Dominant GVVV pakt volle buit tegen Jong Sparta: ‘Ontzettend blij met de punten’

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL GVVV heeft zaterdagmiddag drie punten gepakt in de thuiswedstrijd tegen Jong Sparta. Het team van Gery Vink had de afgelopen week last van een griepgolf, maar daar was op het veld weinig van te merken. Ondanks enkele wijzigingen in de opstelling wonnen de blauwen overtuigend met 3-0.

door Demi van de Weerd

Trainer Gery Vink was na afloop zeer tevreden over het spel van zijn ploeg. ,,Laat ik beginnen met dat ik ontzettend blij ben met de drie punten. We hadden een griepgolf deze week, waardoor we spelers als Potjes en Maguire moesten missen. We moesten ons elftal dus aanpassen, maar het team heeft dit ontzettend goed opgepakt. Wij waren vandaag dominant aan de bal, speelden goed en creëerden mooie kansen.”

DOMINANT SPEL

De score werd geopend door Giel Slijkhuis, die de 1-0 beheerst binnenschoot. Vink zag dat zijn team de voorsprong voor de rust nog niet kon uitbreiden. ,,We kregen kansen om de score voor de pauze te vergroten, maar dat lieten we na. Na de rust beslisten we de wedstrijd gelukkig al snel.”

Het was Quincy Veenhof die de 2-0 op het scorebord zette. In de laatste minuten van de wedstrijd kreeg GVVV nog een strafschop. Veenhof bleef rustig vanaf elf meter en bepaalde de eindstand op 3-0.

TEVREDENHEID OVERHEERST

Vink was duidelijk over het krachtsverschil op het veld. ,,We speelden een goede wedstrijd. We waren de baas aan de bal en op de momenten dat we de bal kwijtraakten, zaten we er direct bovenop. Jong Sparta heeft bijna geen kans gehad. Dat kwam echt door ons en hoe wij speelden, het team stond scherp.”

Volgens de trainer had de uitslag zelfs nog hoger uit kunnen vallen. ,,Het enige wat we hebben nagelaten, is met een nog grotere uitslag winnen. Het had namelijk ook 4-0 of 5-0 kunnen worden. Dat is een stap die we nog kunnen zetten. Maar na afloop overheerst vooral een tevreden gevoel bij zowel de staf als het team.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 6 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 22 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 22 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie