Viggo Koeleman (hier op archieffoto) was verantwoordelijk voor de tweede treffer namens VRC
Viggo Koeleman (hier op archieffoto) was verantwoordelijk voor de tweede treffer namens VRC @tedxmedia

VRC boekt belangrijke zege bij KHC: ‘De hele ploeg heeft zich mooi ontwikkeld’

Voetbal Nieuws over VRC

VEENENDAAL Op Sportpark De Venen in Kampen heeft VRC, uitkomend in de eerste klasse F, een 0-2 zege geboekt op KHC. Levi Vos bracht zijn ploeg na tien minuten op een 0-1 voorsprong. Met nog een kwartier op de klok zorgde Viggo Koeleman voor de uiteindelijke 0-2. ,,Een heel volwassen zege, we zijn nauwelijks in de problemen geweest”, zei VRC-trainer Niels ten Have na het duel.

door Roberto Cancian

VRC haalde de wedstrijd in die drie weken terug nog werd afgelast vanwege het veld dat onbespeelbaar was. Trainer Niels ten Have moest een aantal spelers missen, maar zag zijn ploeg prima voor de dag komen. ,,De eerste helft waren wij heer en meester en hadden we er eigenlijk meer moeten maken. Levi Vos zorgde voor de voorsprong na een mooie steekbal.” 

In de tweede helft rondde Viggo Koeleman een fraaie aanval af na voorbereidend werk van Mark van Eldik en Jairo Soetowidjojo. ,,In de tweede helft ging KHC directer spelen, zonder dat wij in moeilijkheden kwamen. We hebben als groep echt stappen gemaakt, een mooie ontwikkeling. Vandaag hebben we ook gezien dat we goed kunnen voetballen maar ook dat wanneer het nodig is een lange bal kunnen spelen of een bal de tribune in te schieten.” VRC staat na vijftien gespeelde wedstrijden op de vierde plaats. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 5 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 20 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 20 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië gisteren
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie