Piet de Kruif verlengt zijn contract met één jaar bij De Merino's.
Piet de Kruif verlengt zijn contract met één jaar bij De Merino's. @tedxmedia

Nog meer nieuws vanuit De Merino’s: Contractverlenging van hoofdtrainer Piet de Kruif

Voetbal Nieuws over De Merino's

VEENENDAAL Trainer Piet de Kruif blijft nog een seizoen bij De Merino’s, de trainer verlengt zijn contract met één jaar. Dat meldt hij aan RegiosportVeenendaal.nl 

Trainer Piet de Kruif gaf de volgende reactie op het nieuws. ,,Ik heb het zelf super goed naar mijn zin. Ik zie de groei en de potentie in het team en kan het goed vinden met de selectie. Ik wil daarom ook graag blijven aankomend seizoen.”

Eerder werden al de contracten verlengd van Julian Heijmans, Lucas Flantua, Vincent van de Weerdhof, Stephan van Grootveld, Gino Dix, Steff Polderman en Aron de Koning. Daarnaast trok De Merino’s met Sil en Sem Masselink twee nieuwe spelers aan.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 6 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s gisteren
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie