Justin Spies (hier op archiefbeeld) zette GVVV nog wel op voorsprong in Katwijk
Justin Spies (hier op archiefbeeld) zette GVVV nog wel op voorsprong in Katwijk @tedxmedia

GVVV geeft in slotfase voorsprong uit handen: ‘Een zuur gevoel, het zit allemaal dicht bij elkaar’

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL In de tweede divisie is GVVV tegen een nederlaag aangelopen op bezoek bij Katwijk. In het vissersdorp kwam de ploeg van Gery Vink nog wel op voorsprong via Justin Spies die na ruim een half uur trefzeker was. Spies kopte raak vanuit een hoekschop. In de laatste tien minuten van de wedstrijd boog Katwijk echter de achterstand om in de uiteindelijke 2-1 overwinning.

door Roberto Cancian

GVVV leek in Katwijk lang op weg naar drie punten. Na de tweede gele kaart, dus rood, voor Danny de Leeuw met nog een kwartier te spelen, was het overleven voor de ‘blauwen’. Dat lukte niet. ,,Wij hebben een hele lastige wedstrijd gespeeld nadat we in de eerste fase van de wedstrijd wel goed begonnen”, zei Gery Vink direct na het duel.

De trainer zag doelman Ruben van Kouwen uitblinken onder de lat. ,,Katwijk was niet bij machte om hun spel om te zetten in doelpunten in die fase. In de tweede helft was het vooral tegenhouden voor ons en merkte je dat we daar moeite mee hadden. Na de tweede gele kaart voor Danny de Leeuw werd de druk steeds groter en was het lastig tegen te houden. Dan moet je meedogenloos zijn en dat waren we bij de gelijkmaker niet”, vond Vink. 

Na de 1-1 via Victor van den Bogert viel niet veel later ook de 2-1 via Mohammed Tahiri. ,,Een terechte nederlaag waar we echter wel een zuur gevoel aan overhouden. Het zit in deze competitie dicht bij elkaar, het is wel zaak wedstrijden te gaan winnen, zeker voor de moraal”, aldus Gery Vink.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 6 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s gisteren
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie