
SV Panter speelt gelijk in de eerste wedstrijd van de tweede seizoenshelft: ‘Het was een wedstrijd met drie gezichten’
Voetbal Nieuws over SV PanterVEENENDAAL SV Panter speelde vandaag de eerste wedstrijd van de tweede seizoenshelft tegen Cobu Boys. Na een lange winterstop werd er weer gespeeld op eigen veld. SV Panter beloonde zichzelf niet en pakte uiteindelijk maar één punt.
door Demi van de Weerd
Trainer Moslin Adnane baalde na afloop van de wedstrijd. ,,We hebben onszelf denk ik niet genoeg beloond. We speelden een hele goede eerste helft. We kwamen op een 1-0 voorsprong door Mitchel Strijdhorst. We waren echt goed en kregen veel kansen, maar maakten die niet af. Na rust kregen we het ineens twintig minuten erg lastig. De tegenstander zat er bovenop en wij waren overal een stap te laat. Via een kluts ging de bal uiteindelijk in het doel. Dat is gewoon ontzettend zonde. Daarna probeerden we de boel weer op te peppen. De tegenstander kreeg nog een enorme kans die ze gelukkig niet scoorden. Daardoor bleef het 1-1. Daarna werden wij weer sterker en kregen we nog drie grote kansen. Dan beloon je jezelf niet en eindigt de wedstrijd in 1-1.”
De wedstrijd was spannend, maar volgens Adnane zat er meer in. ,,Na de wedstrijd voel ik vooral teleurstelling. Dat komt doordat we in het laatste kwartier echt goed waren en die kansen kregen. Het was een wedstrijd met drie gezichten. Een sterke eerste helft van ons. Een fase na rust waarin Cobu Boys ons onder druk zette. En een laatste kwartier waarin we de wedstrijd hadden kunnen winnen.”
Er was ook slecht nieuws voor SV Panter. Er vielen twee blessures te noteren. Middenvelder Rick van de Steeg raakte in de eerste helft geblesseerd. Zijn vervanger Thijs Vonkeman moest in de tweede helft ook het veld verlaten met een blessure. Trainer Adnane moet komende week puzzelen wie deze middenvelders gaat vervangen in de wedstrijd tegen Posthoorn.






