De loting werd verricht in de kantine van DOVO, de gastheer van het ISO Groep Schoolvoetbaltoernooi van dit jaar.
De loting werd verricht in de kantine van DOVO, de gastheer van het ISO Groep Schoolvoetbaltoernooi van dit jaar. Schoolvoetbal Veenendaal

Liefst 63 teams doen dit jaar mee aan het schoolvoetbaltoernooi in Veenendaal: kijk hier voor de loting en poule-indeling

Voetbal

VEENENDAAL In de kantine van voetbalvereniging DOVO is vorige week de loting voor het ISO Groep Schoolvoetbaltoernooi 2026 geweest. Aan het toernooi doen dit jaar maar liefst 21 scholen mee, die in totaal 63 teams hebben opgegeven. De 62e editie van het Veenendaalse schoolvoetbaltoernooi wordt dit jaar gespeeld op de velden van DOVO op Sportpark Panhuis.

Net als afgelopen jaren zijn er drie categorieën: een meisjes competitie, een jongens competitie en een recreatieve competitie. Bij de recreatieteams mogen jongens en meisjes samen in een team meedoen. In alle categorieën wordt er acht tegen acht gespeeld op een half veld. Kijk hieronder voor de poule-indelingen.

Poule-indeling recreatief
Poule RJ A: Rehobothschool RJ1, ‘t Speel-Kwartier RJ1, Al Amana RJ1, Wereldkidz De Vlieger RJ1
Poule RJ B: De Ceder RJ3, De Bron RJ2, De Burcht RJ2, Wereldkidz Balans RJ1
Poule RJ C: School Max RJ1, Patrimoniumschool RJ1, School Juul RJ1, De Burcht RJ4
Poule RJ D: De Burcht RJ1, De Ceder RJ1, Het Erf RJ1, Tamim RJ2
Poule RJ E: Aan de Basis RJ1, Het Baken RJ1, De Burcht RJ3, De Schakel RJ1
Poule RJ F: De Bron RJ1, School Alex RJ1, ‘t Speel-Kwartier RJ2, Tamim RJ1
Poule RJ G: Patrimoniumschool RJ2, De Plantage RJ1, Mozaïek Petenbos RJ1, Wereldkidz Achtbaan RJ1
Poule RJ H: School Max RJ2, De Ceder RJ2, Wereldkidz Balans RJ2

Poule-indeling competitie meisjes
Poule CM A: Patrimoniumschool CM1, De Bron CM2, ‘t Speel-Kwartier CM1, De Ceder CM1, De Burcht CM2
Poule CM B: De Burcht CM1, Het Baken CM1, Rehobothschool CM1, Het Erf CM1, Tamim CM1
Poule CM C: Wereldkidz Balans CM1, De Bron CM1, Het Baken CM2, ‘t Speel-Kwartier CM2, De Vuurvlinder CM1

Poule-indeling competitie jongens
Poule CJ A: Het Baken CJ3, Het Erf CJ1, De Vuurvlinder CJ1, ‘t Speel-Kwartier CJ1
Poule CJ B: De Bron CJ1, Het Erf CJ2, Het Baken CJ2, ‘t Speel-Kwartier CJ2
Poule CJ C: De Bron CJ2, ‘t Speel-Kwartier CJ3, De Grondtoon CJ2, Rehobothschool CJ1
Poule CJ D: De Grondtoon CJ1, Patrimoniumschool CJ1, Het Baken CJ1, De Ceder CJ1, De Vuurvlinder CJ2

De eerste wedstrijden worden gespeeld op maandag 2 maart en daarna elke maandag- en vrijdagavond vanaf 17.00 uur. De finales worden zoals elk jaar gespeeld op Koningsdag, met aansluitend de prijsuitreiking door burgemeester Gert-Jan Kats. De winnaars van de competitie meisjes en competitie jongens mogen deelnemen aan de regiokampioenschappen van de KNVB.

Alle poule-wedstrijden duren 1 x 25 minuten, vanaf de kruisfinales duren de wedstrijden 2 x 20 minuten en de finalewedstrijden duren 2 x 15 minuten. Kijk hier voor alle reglementen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 10 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie