Lars Huber zorgde voor de gelijkmaker namens DOVO in het duel met Excelsior '31 (hier op archiefbeeld)
Lars Huber zorgde voor de gelijkmaker namens DOVO in het duel met Excelsior '31 (hier op archiefbeeld) @tedxmedia

DOVO pakt in extra tijd de volle buit tegen Excelsior’31: ‘We zijn met een positief gevoel uit de winterstop gekomen’

Voetbal Nieuws over DOVO

VEENENDAAL In de derde divisie heeft DOVO na een late treffer van Guido van Rijn met 2-1 gewonnen van Excelsior’31. ,,Alles wat je aandacht geeft dat groeit”, zei trainer Jeroen van Bezouwen direct na het duel op Sportpark Panhuis. De trainer wilde niet kijken naar de noodzaak om punten te pakken. ,,We hebben nog zoveel wedstrijden, we moet vertrouwen hebben in ons eigen kunnen en niet vanuit angst reageren.”

door Roberto Cancian

Excelsior’31 kwam in de eerste helft op voorsprong via Stan ter Haar. ,,Zij zakten in maar kregen in het eerste gedeelte van de wedstrijd wel de beste kansen. Wij kregen zelf twee kansen voor rust maar gingen toch met een achterstand de rust in. We begonnen vervolgens goed aan de tweede helft en komen via Lars Huber op gelijke hoogte. Daarna zijn we eigenlijk niet in de problemen geweest. Dat we dan in de extra tijd de winnende treffer maken is lekker maar was zeker ook verdiend”, vond Jeroen van Bezouwen. 

Hij zag zijn ploeg fit overkomen en goed uit de winterstop komen. ,,Afgelopen dinsdag met 4-1 gewonnen van DTS en nu deze overwinning. Natuurlijk hebben we punten nodig, maar we moeten niet uit angst reageren. Zoals gezegd zijn er nog zoveel wedstrijden te gaan en daar kijk ik met een positief gevoel naar uit.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 6 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 22 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 22 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie