Nick Hak (hier op archiefbeeld) was ongelukkig vanaf de strafschopstip
Nick Hak (hier op archiefbeeld) was ongelukkig vanaf de strafschopstip @tedxmedia

DOVO met zorgen richting de winterstop: ‘De honger om te willen scoren zal na de winterstop moeten komen’

Voetbal Nieuws over DOVO

VEENENDAAL In een wedstrijd waar derdedivisionist DOVO bij vlagen goed aan de bal was, heeft het echter geen resultaat opgeleverd. In Heemskerk werd de uitwedstrijd bij ADO’20 met 2-0 verloren. Halverwege keek DOVO al tegen een 1-0 achterstand aan. 

door Roberto Cancian

Het lukte DOVO niet om doel te treffen tegen de huidige nummer vier. ,,Bij vlagen was het goed, maar tot echte kansen komen was er niet bij”, baalde trainer Jeroen van Bezouwen. Door een persoonlijke fout kwam zijn ploeg op achterstand. In de eerste helft kreeg DOVO vanuit een strafschop de mogelijkheid om weer langszij te komen, de toegekende strafschop werd echter gemist door Nick Hak. 

,,In de tweede helft spelen we wederom aan de bal prima zonder dat we tot kansen komen. Vanuit een moment dat je niet verwacht, maken zij de 2-0 en dan zie je dat we een ploeg hebben die afgelopen weken met teleurstellingen te maken heeft. Op dat moment was het op.” 

Van Bezouwen mist op het moment bij zijn ploeg de urgentie om tegengoals te voorkomen. ,,Daarbij zal de honger om te scoren na de winterstop moeten komen, anders kan het zomaar een zware tweede seizoenshelft gaan worden”, aldus Jeroen van Bezouwen. DOVO staat na zeventien gespeelde wedstrijden op de dertiende plaats met 19 punten, niet ver boven de ploegen die in de gevarenzone bivakkeren. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 6 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s gisteren
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie