
GVVV slaat in extra tijd keihard toe tegen Kozakken Boys: ‘Na de gelijkmaker zijn we op jacht gegaan naar meer’
Voetbal Nieuws over GVVVVEENENDAAL In de tweede divisie heeft GVVV een zwaarbevochten overwinning geboekt op Kozakken Boys. Op het eigen Sportpark Panhuis wist de ploeg van trainer Gery Vink in de slotfase een 1-2 achterstand om te buigen in een 3-2 overwinning. ,,Een moeilijke wedstrijd waarin we het geloof zijn blijven houden op drie punten”, zei Tariq Dilrosun na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Eric van der Vaart.
door Roberto Cancian
Het was Tariq Dilrosun die GVVV in de 86e minuut op 2-2 bracht door raak te koppen uit een puntgave voorzet van de ingevallen Danny de Leeuw die even daarvoor heel slim Mouad Hassan een schouderduw had gegeven. In de 93e minuut toonde een andere invaller zijn waarde. Ilias Latif, in de 79e minuut in het veld gekomen voor Arwin van Soest, verlengde op fraaie wijze een voorzet van de eveneens ingevallen Krijn Meeuwsen. De bal sloeg als een bom in achter Kozakken Boys doelman Ramón ten Hove. Het zorgde voor een enorme ontlading bij Latif die zijn vreugde deelde met zijn trainer en de hele GVVV-bank.
Tariq Dilrosun sprak van een moeilijke wedstrijd. ,,Wij hadden de punten nodig omdat we in het linker rijtje willen spelen. Daar staan we nu. Na die 2-2 wilden wij doorgaan en zijn we op jacht gegaan naar de 3-2.”
Dat Dilrosun continu kan opkomen, is een afspraak die staat. ,,Het is per situatie anders en afwegen met Joeri Potjes wie meegaat. Dat ik raak kan koppen is een kwestie van situaties herkennen en goed communiceren binnen de lijnen. Wij trainen erop om door te kunnen gaan, wij wisten ook dat die 3-2 erin zat”, aldus Dilrosun.
(de tekst gaat onder de foto verder)
![]()
GVVV-doelman Ruben van Kouwen baalt na de gelijkmaker van Kozakken Boys - @tedxmedia
VEERKRACHT
GVVV begon tegen Kozakken Boys goed aan de wedstrijd. In de vierde minuut was de eerste mogelijkheid voor Martijn Berden, een minuut later was het Wimilio Vink die voor de 1-0 zorgde door hard diagonaal raak te schieten. Na de treffer zakte GVVV iets terug waardoor Kozakken Boys het initiatief overnam. Dat resulteerde in een fraaie treffer van Gwaeron Stout die in de twaalfde minuut GVVV-doelman Ruben van Kouwen kansloos liet.
Even daarvoor had Van Kouwen, die na zijn blessure voor het derde duel op rij onder de lat stond bij GVVV, een inzet van Grad Damen al onschadelijk gemaakt. ,,Heel blij dat ik nu alweer de derde wedstrijd kon keepen. Ik had aan het eind van het afgelopen seizoen al last van mijn meniscus. Ik had er eerst voor gekozen om niet te opereren omdat ik voor mijn kans wilde gaan in de voorbereiding. Het begon goed totdat ik in de tweede week na het trainingskamp de meniscus helemaal afscheurde en toch voor operatie moest kiezen. Binnen vijf weken stond ik echter alweer op het veld. Ik ben hard aan het werk gegaan en vooral mentaal was het zwaar. Door vertrouwen te hebben in mijn eigen lichaam is dat goed gegaan”, aldus Van Kouwen die zag dat het bij GVVV ook goed kwam.
,,Ik zie Tariq Dilrosun de 2-2 maken en Kozakken Boys helemaal niets meer creëren. Wij bleven aanvallen en wanneer je dan Ilias Latif die 3-2 ziet binnenschieten, dan ga je met zijn allen helemaal los”, zei een dolblije Ruben van Kouwen die in de tweede helft nog wel de 1-2 via opnieuw Gwaeron Stout moest incasseren alvorens GVVV de wedstrijd krachtig wist te draaien.
Door de overwinning op Kozakken Boys is GVVV die ploeg op de ranglijst gepasseerd en ziet het zichzelf terug op de achtste plaats. ,,De ploegen boven ons staan allemaal niet zover bij ons vandaan, daarom zijn de wedstrijden tegen AFC uit en daarna Jong Almere City thuis zo belangrijk. Pas daarna mogen wij aan PSV gaan denken”, gaf Tariq Dilrosun nog eens aan.
![]()
GVVV viert de openingstreffer van Wimilio Vink. - @tedxmedia








