Mitchel scoort twee keer in de wedstrijd tegen VOP.
Mitchel scoort twee keer in de wedstrijd tegen VOP. @tedxmedia

SV Panter wint in eigen huis van VOP na spannende comeback van de tegenstander

Voetbal Nieuws over SV Panter

VEENENDAAL SV Panter boekte zaterdag onder leiding van trainer Moslin Adnane een knappe 4-2 overwinning op VOP. De thuisploeg kwam sterk uit de startblokken en leek de wedstrijd in handen te hebben, maar maakte het zichzelf onnodig lastig. Na een 2-0 voorsprong bij rust gaf Panter de grip even uit handen, om vervolgens met een sterke eindfase alsnog de drie punten binnen te halen.

door Demi van de Weerd

Panter begon voortvarend en zette direct druk op de bezoekers uit Amersfoort. Die aanpak werkte: Stefan Lodder opende de score en niet veel later verdubbelde Mitchel Strijdhorst de voorsprong. ,,We speelden hartstikke goed in de eerste helft”, vertelt Adnane. ,,We gaven volop druk, ze kwamen er niet onderuit.” Toch kreeg VOP vlak voor rust een levenslijn. ,,In de 44e minuut dwarrelde hun rechtsbuiten tussen drie man door en schoot de 2-1 binnen. Dat was zonde, want bij 2-0 rust hadden we de wedstrijd kunnen uitspelen.”

Na de pauze begon VOP sterk en kwam al snel langszij: 2-2. ,,Toen moesten we risico nemen, iets wat je eigenlijk niet wilt”, zegt Adnane. ,,Maar we wilden de overwinning pakken.” De trainer greep in met een aantal tactische wissels. ,,We haalden een verdediger eruit en brachten een middenvelder in. Ook Nick van Kooten kwam erin en bracht precies wat we nodig hadden.”

Die keuzes pakten goed uit. Van Kooten zette Panter weer op voorsprong met de 3-2 en opnieuw Mitchel Strijdhorst bepaalde de eindstand op 4-2. ,,Een terechte overwinning. We hebben karakter getoond na die 2-2. De ploeg bleef geloven.”

De zege kwam op een mooi moment, want het team had na afloop een uitje gepland. ,,Dat is natuurlijk goed voor de teamspirit. We gaan vanavond als team samen iets leuks doen, dat is misschien wel net zo belangrijk als de drie punten.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 4 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 20 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 20 uur geleden
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië gisteren
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie