
Een slechte dag voor SV Panter dat niet thuis geeft in uitwedstrijd tegen SVMM
Voetbal Nieuws over SV PanterVEENENDAAL Na de knappe comeback van vorige week wist SV Panter het goede gevoel niet vast te houden. In de uitwedstrijd tegen SVMM begon de ploeg sterk en kwam op voorsprong, maar na rust kantelde de wedstrijd volledig. Uiteindelijk verloor Panter met 5-2 en moest het zonder punten terug naar Veenendaal.
door Demi van de Weerd
De openingsfase zag er nog veelbelovend uit. ,,We waren de eerste twintig minuten echt beter”, vertelt trainer Moslin Adnane. ,,We kwamen terecht op 0-1 en hadden de controle. Maar daarna laten we ons te makkelijk terugdringen. Voor rust staan we ineens 2-1 achter, terwijl daar eigenlijk geen aanleiding voor was.”
Na de pauze leek Panter zich te herpakken. De Veenendalers kwamen terug tot 2-2, maar daarna ging het opnieuw mis. ,,We kregen de 3-2 tegen en toen zag ik dat het team heel gelaten reageerde”, zegt Adnane zichtbaar teleurgesteld. ,,Dat was het eerste moment dat ik echt gefrustreerd raakte. We gaven de doelpunten veel te makkelijk weg.”
Volgens de oefenmeester lag het probleem niet bij de tactiek, maar bij de uitvoering. ,,De opbouw was gewoon niet goed vandaag. Toen we meer risico gingen nemen, kwamen de ballen niet eens in de buurt van onze spitsen. Alles ging direct naar de keeper van de tegenstander of over de zijlijn. Dan kun je als trainer wisselen of schuiven wat je wilt, maar als spelers hun niveau niet halen, wordt het een lastig verhaal.”
Adnane hoopt op een reactie in de komende week. ,,We trainen altijd goed en met veel inzet. Hopelijk kunnen we dit snel van ons afschudden en laten zien dat dit eenmalig was. We moeten kijken hoe we kunnen voorkomen dat het nog eens gebeurt.”
Uiteindelijk werd het 5-2 voor SVMM, de doelpuntenmakers voor SV Panter waren Giovanni Keijman en Stefan Lodder.






