Goede comback van SV Panter tegen Eemboys.
Goede comback van SV Panter tegen Eemboys. @tedxmedia

SV Panter knokt zich terug in de wedstrijd en pakt uiteindelijk drie punten

Voetbal Nieuws over SV Panter

VEENENDAAL Het was even spannend voor SV Panter, maar na een moeizame eerste helft trok de ploeg van trainer Moslin Adnane de wedstrijd alsnog naar zich toe. In eigen huis werd Eemboys na rust overtuigend opzijgezet: 4-2.

door Demi van de Weerd

De eerste helft liep niet zoals gepland. Eemboys kwam snel op een 0-2 voorsprong en Panter oogde zoekende. Toch bleef de ploeg geloven in een ommekeer. ,,We spelen weer een helft wat minder goed en de andere helft gewoon fantastisch”, lacht Adnane na afloop. ,,Ik zou bijna willen zeggen dat we voortaan maar 45 minuten gaan voetballen. De ene keer is dat de eerste helft, de andere keer de tweede. Vandaag dus de tweede.”

SFEER IS GOED

In de rust werden de Veenendalers even wakker geschud, al viel de tactische ingreep mee. ,,Tuurlijk ga je met meer risico spelen als je 0-2 achterstaat”, zegt Adnane. ,,Maar om te zeggen dat ik alles omgegooid heb? Dat valt wel mee. Het zit ’m niet in de opstelling, maar in het geloof. De jongens werken keihard en de sfeer is goed. We trainen elke week met meer dan zeventien man, dus aan de mentaliteit ligt het zeker niet.”

Na rust kwam Panter tot leven. Nathan Faber, die in de tweede helft inviel, speelde een grote rol in de ommekeer. Eerst leverde hij de voorzet waaruit Nick van Kooten de aansluitingstreffer binnenkopte, daarna scoorde hij zelf de gelijkmaker. Yannic van de Bovenkamp zorgde vervolgens voor de 3-2, en in de slotfase besliste Stefan Lodder de wedstrijd definitief: 4-2.

IEDEREEN DRAAGT BIJ

Adnane benadrukt vooral de kracht van het collectief. ,,Ik ben blij dat we niet alleen met elf spelers zijn, maar dat iedereen in de selectie iets bijdraagt. Of iemand nu start of invalt, ze leveren allemaal. Dat geeft echt een goed gevoel.”

SV Panter blijft met deze overwinning in de middenmoot, maar laat zien dat de ploeg veerkracht en scorend vermogen heeft – twee ingrediënten die in de komende weken nog goed van pas zullen komen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Tamara Westerink gaat stoppen als voorzitter van VRC 31 jul, 08:08
Senna Westerveld binnen een maand weer weg GVVV
Senna Westerveld verlaat GVVV voor Quick Boys: ‘Hier kon ik geen nee tegen zeggen’ 30 jul, 12:12
Afbeelding
Fenna Achterberg in selectie TeamNL voor EK atletiek in Birmingham 30 jul, 10:51
Afbeelding
VRC en De Merino’s tegen elkaar in bekertoernooi 30 jul, 09:39
Fenna Achterberg in actie op de 100m horden, op het NK atletiek in het Fanny Blankers Koen Stadion.
Zilver, brons en dik pr Fenna Achterberg op NK atletiek: ‘Dit belooft veel goeds voor de toekomst’ 28 jul, 10:01
Afbeelding
Tiende editie Veenendaal City Run in recordtijd uitverkocht 27 jul, 19:12
Henry Nicholls / AFP
Griekspoor is Van de Zandschulp op tennisranglijst weer voorbij 27 jul, 11:23
advertentie
advertentie