
VV Veenendaal verliest ook tegen Candia: ‘Ze waren ontzettend effectief’
Voetbal Nieuws over vv VeenendaalVEENENDAAL VV Veenendaal verloor zaterdag de uitwedstrijd tegen Candia in Rhenen. De ploeg van trainer Martijn Bartels is nog altijd op zoek naar de eerste punten van het seizoen, maar ook in Rhenen lukte dat niet. Uiteindelijk werd het 3-2 in het voordeel van Candia.
door Demi van de Weerd
,,We spelen steeds beter, ik zie echt vooruitgang in ons spel”, zegt Bartels. ,,We creëren meer kansen en hebben steeds meer balbezit. Maar we maken nog te veel fouten. Eigenlijk krijgen we in elke wedstrijd wel één of meerdere doelpunten tegen door een individuele fout. Het is telkens iemand anders, en dat maakt het lastig.”
Candia bleek opnieuw bijzonder effectief, iets wat volgens Bartels het verschil maakte. ,,Ze hadden denk ik drie kansen, en die gingen er alle drie in. Ze waren ontzettend scherp, en het lijkt erop dat dat de afgelopen weken ook al zo was,” vertelt hij.
Toch blijft Bartels positief over de ontwikkeling van zijn ploeg. ,,Hopelijk valt het de volgende wedstrijd eens onze kant op. Voor ons is het nu belangrijk om meer vastigheid te krijgen. We hadden vandaag bijvoorbeeld maar twee wissels. Als we de komende weken fitter en completer worden, kunnen we hopelijk eindelijk die eerste punten van het seizoen pakken.”
De doelpuntenmakers aan de kant van VV Veenendaal waren Max van Laar en Tim Willemsen. Ook was er in de tweede helft een rode kaart voor Bart Keuken die na een hoop frustratie een fout beging en daardoor het veld mocht verlaten.






