
SV Panter hard onderuit in bekerduel met Schalkwijk: ‘Zo maken ze het kiezen wel makkelijker’
Voetbal Nieuws over SV PanterVEENENDAAL SV Panter heeft de eerste bekerwedstrijd van het seizoen met duidelijke cijfers verloren. In eigen huis was Schalkwijk met 0-6 te sterk.
door Demi van de Weerd
Voor rust keek Panter al tegen een onoverbrugbare 0-5 achterstand aan. Trainer Moslin Adnane, die zijn eerste officiële wedstrijd leidde, zag hoe zijn ploeg moeite had om grip te krijgen. ,,We speelden vandaag niet met onze sterkste selectie, dat is wel duidelijk. Ik wil de bekerwedstrijden ook gebruiken om mijn sterkste elftal te vinden voor de competitie”, aldus Adnane.
VEEL FOUTEN
Het ontbrak Panter aan scherpte. ,,We hadden een goede voorbereiding en ik had dit zeker niet verwacht. Het is jammer dat het team niet thuis gaf en er veel fouten werden gemaakt. Ook de corners gingen niet goed. Zo maken ze het kiezen wel makkelijker”, zei de oefenmeester met een knipoog.
BLIK VOORUIT
Ondanks de pijnlijke nederlaag kijkt Adnane vooruit. ,,Volgende week hoop ik met een betere selectie te starten en hopelijk blijft dit een incident.”
De komende weken zal blijken of de ploeg de fouten kan wegwerken en zich sterker presenteert in de competitie.






