Afbeelding
Archief BDUmedia

GVVV start competitie met uitduel; DOVO begint thuis op Panhuis

Voetbal Nieuws over DOVO Nieuws over GVVV

VEENENDAAL Voetbalbond KNVB heeft de indelingen en competitieprogramma’s voor het topamateurvoetbal mannen voor het seizoen 2025/’26 bekend gemaakt. Dat betekent dat GVVV (tweede divisie) en DOVO (derde divisie) wie alle tegenstanders in de competitie zijn, én hoe het programma er uit gaan zien.

GVVV is in de tweede divisie ingedeeld bij ACV, AFC, Barendrecht, De Treffers, Excelsior Maassluis, HHC Hardenberg, Hoek, IJsselmeervogels, Jong Almere City, Jong Sparta Rotterdam, Katwijk, Koninklijke HFC, Kozakken Boys, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, Spakenburg en RKAV Volendam.

In de derde divisie B speelt DOVO tegen ADO’20, DVS’33 Ermelo, Eemdijk, Excelsior’31, Genemuiden, HSC’21, Harkemase Boys, Hercules, Hoogeveen, Huizen, Rohda Raalte, Sparta Nijkerk, Sportlust’46, Staphorst, TEC Tiel, Urk en Scherpenzeel.

EERSTE WEDSTRIJD EN VERDER PROGRAMMA

GVVV start de competitie op zaterdag 16 augustus met een uitwedstrijd tegen Barendrecht, een week later is Rijnsburgse Boys de eerste tegenstander op sportpark Panhuis. Vervolgens wachten in de eerstvolgende speelrondes nog duels tegen De Treffers (uit), Katwijk (thuis) en Koninklijke HFC (uit). De laatste wedstrijd van 2025 is op 13 december thuis tegen Jong Almere City. De competitie wordt hervat op 10 januari met een thuisduel tegen Barendrecht. GVVV sluit de competitie af tegen AFC (16 mei thuis) en Jong Almere City (23 mei uit).

DOVO start het seizoen in de derde divisie op 16 augustus met een thuisduel tegen HSC’21. In de eerste vijf competitieduels wachten daarna nog Excelsior’31 (uit), Rohda Raalte (thuis), Hercules (uit) en Harkemase Boys (thuis). Op zaterdag 11 oktober staat de derby tegen promovendus Scherpenzeel op het programma. De laatste competitiewedstrijd van 2025 is op 13 december uit bij ADO’20, de eerste van 2026 is op 10 januari uit bij HSC’21. DOVO sluit de competitie af tegen Genemuiden (16 mei uit) en ADO’20 (23 mei thuis).

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 8 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV gisteren
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl gisteren
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie