Afbeelding
GVVV

GVVV: Eén speler komt, twee vertrekken naar andere club

Voetbal Nieuws over GVVV

VEENENDAAL Drie wisselingen in de selectie van GVVV. De Veenendaalse tweededivisionist maakte de komst van één nieuwe speler bekend, daarnaast vertrekken twee anderen bij de Panhuisclub.

Giovanni de la Vega gaat de Veenendaalse club verlaten. De 25-jarige middenvelder heeft in vv Scherpenzeel een nieuwe club gevonden. Sergio Tremour verruilt GVVV voor Noordwijk.

Daarnaast versterkte GVVV zich met Krijn Meeuwsen (22). De buitenspeler speelde afgelopen jaren bij MASV in Arnhem. ,,Krijn heeft altijd de ambitie gehad om hogerop te willen en nu is dit de kans! Hij stond ook in de belangstelling van enkele andere clubs, onder meer uit de derde divisie, maar wij denken dat hij ons niveau ook aankan”, aldus technisch manager Rob de Boer op de clubsite van GVVV. ,,Wij zijn blij met zijn komst naar Panhuis.”

Krijn Meeuwsen is de vijfde aanwinst voor het nieuwe seizoen, eerder wist GVVV al Bent Driessen, Benjamin Maria, Wimilio Vink en Arwin van Soest aan te trekken. Daarnaast lopen de contracten van Quincy Veenhof, Mitch Willems, Mart de Jong, Quiermo Dumay, Ilias Latif en Justin Spies nog door en werden de contracten van Barry Maguire en Joeri Potjes eerder al verlengd. 

Eerder werd al bekend dat Genrich Sillé en Jonathan Vergara Berrio de Panhuisclub verlaten.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Michael Engelblik is door VHMC Spitsbergen gepresenteerd als de nieuwe trainer/coach van Dames 1 en technisch manager van de club
Spitsbergen haalt voormalig bondscoach binnen: ‘Professionaliseringsslag voor de hele club’ 8 uur geleden
Afbeelding
DOVO-talent maakt overstap naar De Graafschap 9 uur geleden
Botic van de Zandschulp uit Veenendaal is niet fit genoeg om te spelen.
Van de Zandschulp zegt af voor masterstoernooi in Madrid 22 apr, 16:31
Afbeelding
Toekomstig DOVO-trainer in race voor ‘beste-trainer-award’ 22 apr, 13:18
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 17 21 apr, 10:11
Ise Buitendam, Noortje Dekker, Nevaeh Manuputty, Jaliyah Manuputty, Gigi Mulders, Fien Cornelissen, Katja van Oudenaarden en Julia Duijst
Turnsters plaatsen zich met sterk NK meerkamp voor Ahoy 20 apr, 19:09
Ondanks een sterke voorsprong halverwege de wedstrijd zag Blue Socks de winst in de slotfase alsnog naar Domstad Dodgers gaan
Van Gent Finaleweken: Blue Socks geeft winst uit handen tegen Domstad Dodgers: ‘Het voelt onterecht’ 20 apr, 18:39
advertentie
advertentie