
Van Gent Finaleweken: GVVV mag weer eens drie punten bijschrijven: ‘De ploeg had deze overwinning echt nodig’
Voetbal Nieuws over GVVVVEENENDAAL In de tweede divisie heeft GVVV een 1-2 overwinning geboekt bij ADO’20. In Heemskerk stond de ploeg van trainer Gery Vink halverwege op een 0-1 voorsprong. ,,De ploeg had deze overwinning nodig, een beloning voor het harde werken van de afgelopen weken”, vond Gery Vink.
door Roberto Cancian
Na ruim een half uur opende Justin Spies de score voor GVVV door hard binnen te schieten na goed voorbereidend werk over de rechterkant van Venitchio Sint. In de 52e kwam GVVV door een eigen doelpunt op een 0-2 voorsprong. ,,Wij hadden de controle over de wedstrijd maar maakten het onszelf lastig door niet de 0-3 te maken.”
De 1-2 via Daan Siegerist, gaf ADO’20 hoop op meer. ,,Uiteindelijk hebben we het goed gedaan door de drie punten mee te nemen. Het was lastig spelen op een langzaam veld.”
Gery Vink zag zijn ploeg bij vlagen echter wel goed voetballen en doelman Ruben van Kouwen een prima wedstrijd spelen. ,,Geen clean sheet voor hem maar die had hij wel verdiend.” Vink was blij met de teamgeest in Heemskerk. ,,Zeker omdat je voor de ranglijst nergens meer voor speelt, moet je waken dat de ziel er niet uit gaat. Tevreden dus met dit resultaat”, aldus Gery Vink.






